Mersin’in Mezitli ilçesinde geçtiğimiz günlerde, birçok kesim tarafından sevilen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Türkan Saymaz İlhan daha iyi bir hizmet verebilmek için kendi kliniğini açtı. Klinik açılışına Doktor Türkan Saymaz İlhan’ın önceki iş yeri olan City Hospital Hastanesi Sahibi Ali Yıldız ve birçok doktor katılım gösterdi.
Kadınların kendi hayatlarının renklerini bulabilmesi dileği ile açılışı gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Türkan Saymaz İlhan,  “Bu benim hayalimdi. Herkesin burada olması beni çok mutlu etti. Ben kadınlar hayatın rengi, kadınlar hayatın rengini keşfetsin diye burayı planladım. Özgürce gelsinler, şikâyetlerini mahremiyet ortamında anlatsınlar ve çözüm bularak kanatlanarak buradan çıksınlar istedim inşallah güzel olur inşallah herkesin yüreğine dokunuruz.” sözlerini söyledi.
“BAŞARILI VE MESLEĞİ İLE BİR YERE GELMİŞ BİR ARKADAŞIMIZ”
Açılışa katılan isimlerden biri olan Mersin City Hospital hastanesinin sahibi Doktor Ali Yıldız, “Sevgili Türkan hocamız yaklaşık 3 yıldır hastanemizde görev yapıyordu. Daha sonra özel bir klinik açmak gibi bir program oldu. Biz de kendisine ne gerekiyorsa yapacağımızı söyledik. Başarılı gerçekten de kısa sürede mesleğiyle ilgili bir yere gelmiş bir arkadaşımız. Bu hekim arkadaşımızın muayenehanesi oldukça şık güzel olmuş. Bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Bize düşen bir görev olursa tabii ki yanındayız ama kendisi zaten başarılı olacaktır. Güzel de bir klinik açmış, hayırlı uğurlu olsun.” sözlerini aktardı.

Önce katil sonra erkek çıkmıştı! Dadı Meryem, 8 yaşındaki çocuğun cinayetini anlattı Önce katil sonra erkek çıkmıştı! Dadı Meryem, 8 yaşındaki çocuğun cinayetini anlattı

Editör: Barış Köksal