Seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini sürdüren ve halkla iç içe olan Hazal Dizman, güleryüzü ve sempatikliğiyle vatandaşların gönlüne giriyor.

Adana Büyükşehir Belediye binasında silahlı saldırı! Başkan Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü ağır yaralandı Adana Büyükşehir Belediye binasında silahlı saldırı! Başkan Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü ağır yaralandı

HER YERDE HALKLA İÇ İÇE 

Adana’nın Güney bölgelerinde çok ciddi çalışmalar yapan Av. Hazal Dizman, Barbaros, Gülbahçesi, Dağlıoğlu, Ova, Uçak, Onur, Yenibey, Şakirpaşa, Havuzlubahçe, Bey, Hürriyet Mahallesi, Yüreğir ilçesinde Şehit Erkut Akbay, Anadolu, Çamlıbel, 19 Mayıs, Yenidoğan Mahallesi gibi seçim sürecinin çetin geçtiği bölgelerde halkın desteğini alıyor.

HERZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ

Seçimlerde Adana’da AK Parti rüzgarı eseceğine inandığını söyleyen Hazal Dizman, “Vatandaşlarımızdan gördüğümüz yakın ilgi bizi çok mutlu ediyor ve bu sandığa yansıyacaktır. Güney mahallelerinde ki halkımızın desteğini alırken herzaman onların yanında olacığımıza inançları tam. Destek veren herkese çok teşekkür ederim” dedi.