Temel kuyusunu düşen inşaat işçisinin kasığına demir saplandı Temel kuyusunu düşen inşaat işçisinin kasığına demir saplandı

Hazırlanan plan ve program çerçevesinde hareket eden ekipler, merkez-kırsal bölge demeden ilçenin birçok mahallesinde aynı anda asfalt yama, kaldırım serimi, kilitli parke taşı ve bordür yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak da çalışmaları yerinde inceleyip hem ekiplerden bilgi alıyor hem de muhtarlar ve vatandaşların taleplerini dinliyor. Son olarak Cami Şerif Mahalle Muhtarı Derin Günüç’ü ziyaret eden Başkan Gültak, ardından bölgede süren kaldırım yenileme çalışmalarını inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

“Akdeniz’i değiştiren hizmetlerimiz devam edecek”
Çalışmalar hakkında değerlendirme yapan Başkan Gültak, “Akdeniz’de göreve geldiğimiz ilk günden beri dokunmadık mahalle, hizmet vermedik sokak bırakmadık. Bir yandan kilometrelerce uzunlukta sıcak ve soğuk asfalt kaplama çalışması yaparken, eksiği olan mahallelerimizin sokak ve kaldırımlarını da yeniledik. Ekiplerimizin desteğiyle hizmetimiz aralıksız sürüyor. Camişerif Mahallemizde kaldırım yenileme çalışması bittikten sonra ömrünü tamamlayan asfaltı da yenileyeceğiz. Akdeniz’e bağlı 65 mahallemizin tamamına ihtiyaç duyduğu hizmetleri ulaştırmak, vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak ve ilçemizi güzelleştirmek için 5 yıldır aralıksız çalışıyoruz. Akdeniz’i değiştiren hizmetlerimiz yeni dönemde aralıksız devam edecek” dedi.
Mahalle gezisinde vatandaşlarla da sohbet ederek dile getirdikleri talepleri dinleyen Başkan Gültak, bölgede faaliyet gösteren işyerlerini de ziyaret ederek esnafla bir araya geldi, hayırlı kazançlar diledi.

Editör: Barış Köksal