Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı mobil cami temizliği ekibi, bu iş için hazırlanmış özel araç ve gereçler yardımıyla, Huzurkent Gazi Mahallesi Evrenli Cami’nin tüm halılarını ve içini yıkayıp, ibadethaneni her tarafından yoğun dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca yine Huzurkent ve Bahşiş mahallelerinde bulunan camilerin bahçesinde de çim biçme ve temizlik çalışması yaptı. Talep gelen okulların bank, kamelya, kapı ve korkuluklarını da tamir eden ekipler, eğitim yuvalarının çevre koruma duvarlarını da güçlendirip ardından boyuyor.
Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’nda bulunan havuzun temizliğini yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Köselerli, Kazanlı Abdülkadir Perşembe Anadolu Meslek Lisesi, Bahşiş Mahallesi Mevlana Parkı ile Tahir Sarı Parkı, Aşağı Burhan Taziye evi, Hrant Dink Parkı, Yukarı Burhan Mahallesi Cumhuriyet Parkı, Karacailyas Şakir Gülmen Parkı ve düğün salonu etrafında çim biçme ve temizlik çalışmasını tamamladı.
Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yenileme çalışması yapılacak olan Huzurkent Köselerli Mahallesi Fatih Parkı’nda da eskiyen bordür ve kilit taşlarını iş makineleri yardımıyla söktü.

Editör: Barış Köksal