Önceki Dönem Hazine ve Maliye Bakanı Mersin Milletvekili Nurettin Nebati ve beraberindeki AK Parti Mersin Milletvekilleri Ali Kıratlı, Havva Sibel Söylemez, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, AK Parti önceki dönem Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği'ni (MERYAD) ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette MERYAD Yönetim Kurulu Üyeleri tam kadro yer aldı.

Mersin iş dünyasının önemli önemli STK'ları arasında yer alan MERYAD, Coşkun Doğmuş başkanlığında projelerini AK Parti heyetine sundu. Verimli geçen görüşmede Önceki Dönem Hazine ve Maliye Bakanı Mersin Milletvekili Nurettin Nebati, iş dünyası temsilcilerinin Mersin'in gelişmesi ve kalkınması adına önemli bir rol oynadıklarını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş ise, Mersin'e yatırımcı kazandırmak için birçok proje geliştirdiklerini belirterek, bu projelerin hayata geçmesi için yoğun çaba harcadıklarını söyledi.

Mersin'de tarım işçilerini taşıyan minibüs ile kamyonet çarpıştı: 6 yaralı Mersin'de tarım işçilerini taşıyan minibüs ile kamyonet çarpıştı: 6 yaralı

Editör: Barış Köksal