banner154

Motosiklet tutkusu öldürdü

Adana'nın Yumurtalık ilçesine giderken virajı alamayarak kaza yapan motosiklet tutkunu genç, kaza anında motosikletini bırakmadığı için kafasında kask ve koruyucu kıyafet olmasına rağmen boynu kırılarak hayatını kaybetti.

Motosiklet tutkusu öldürdü
Edinilen bilgiye göre olay Adana'nın Yumurtalık ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre Motosiklet Kulübü Türkchopper'in üyesi 28 yaşındaki Faruk Ülker, 2 yıldır kullandığı ve tutkunu olduğu motosikletiyle Yumurtalık'a gitmek üzere yola çıktı. Kafasına kaskını takan ve vücudunda koruyucu kıyafetleri olan Ülker, Küçükyumurtalık mevkiine geldiği sırada virajı alamayarak kaza yaptı. Ülker, kaza sırasında çok sevdiği motosikleti bırakmadığı için motosikletiyle birlikte takla attı. Bu nedenle kaskı ve koruyucu kıyafete olmasına rağmen kazada boynu kırılan talihsiz genç hayatını kaybetti.
 
İki yıl önce Türkchopper'e üye olan Faruk Ülker'in ölüm haberi kulüp üyelerini şok etti. Türkchopper Genel başkanı Ali Rıza Uygur ile birlikte üyeler Ülker'in cenazesini almak yakınlarıyla birlikte Adana Adli Tıp Kurumu'na geldi. Türkchooper Adana İl Başkanı Ahmet Eruçar, "Faruk Ülker çok disiplinli bir arkadaşımızdı. Motosiklete kusursuz binerdi. Virajı alamamış ve kaza sırasında motosikleti bırakmadığı için başı taşa çarpması sonucu boynu kırılmış" dedi.
 
Ülker'in cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldıktan sonra arkadaşları tarafından morgtan alınarak toprağa verilmek üzere Ceyhan'a götürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386