banner154

FATİH ERKOÇ GELİYOR

ADANA, MERSİN, HATAY VE GAZİANTEP'TE SEVENLERİYLE BULUŞACAK

FATİH ERKOÇ GELİYOR
Yeni projesi; 'Akustik Trio' kapsamında 'Anadolu Turnesi'ne çıkacak olan Türk müziğinin sevilen ismi Fatih Erkoç, 17-120 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan konserler serisiyle birlikte Adana, Mersin, Hatay ve Gaziantep'te sevenleriyle buluşacak.
Poptan alaturkaya, türküden caza kadar geniş bir yelpazedeki unutulmaz parçaları akustik olarak yorumlayacak olan Fatih Erkoç'a söz konusu turnede akustik gitarda Erkan Kenç akustik bas gitardaysa Hakan Süersan eşlik edeceği bildirildi. Organize edilecek olan konserlerde Erkoç'un, seslendireceği parçalara ayrıca piyanosuyla da eşlik edeceği belirtildi. 'Akustik Trio Projesi' kapsamında ilk konserini Kozyatağı Kültür Merkezi Gazanfer Özcan Salonu'nda veren Fatih Erkoç, 17 Şubat'ta Mersin Kültür Merkezi'nde, 18 Şubat'ta Hatay Meclis Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan konserlerde sahne alacağı kaydedildi.
19 Şubat'ta Gaziantep Devlet Tiyatrosu Onat Kutlar Sahnesi'nde organize edileceği açıklanan konserde bir döneme damgasını vuran parçaları seslendirecek olan Erkoç'un, 20 Şubat'taki durağıysa Adana olacak. Erkoç'un, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda hayranlarıyla buluşacağı bilgisi verildi. Ud sanatçısı babası Hasan Erkoç'un, 3 yaşındayken kendisine bir keman hediye etmesiyle müziğe erken yaşta başlayan Fatih Erkoç, 'Anadolu Turnesi' kapsamında Adana ve Mersin gibi kentlerde düzenlenecek olan konserlerde sahne alacak olmanın heyecanını yaşadığını dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386