banner154

BİMEKS ADANA TEKNOPORT MAĞAZASI AÇILDI

Teknoloji Mağazası Bimeks, yılın ilk açılışını Adana gerçekleştirdi.

BİMEKS ADANA TEKNOPORT MAĞAZASI AÇILDI
Bimeks'in Adana'da ikinci Türkiye genelindeki sekizinci teknoport mağazası Real alanında hizmete açıldı. Daha fazla teknolojiye daha iyi fiyatlarla ulaşan Adanalıların açılışa ilgisi yoğun oldu.
 
Açılışa, Vali Yardımcısı Reşat Özdemir ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı. Bin 100 metrekare satış alanıyla hizmet verecek olan mağazada, bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 player'a, televizyondan, oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Adanalıların beğenisine sunuldu.
 
2011 yılında 22 açılış gerçekleştiren Bimeks, mağaza sayısını Adana'ya açtığı 2. mağaza ile 56'ya yükseltti. Hibrit büyüme sistemi ile kendine özgü franchise sistemi ve teknoport mağazaları sayesinde Anadolu'da hızla büyümeyi hedefleyen Bimeks bu yılsonuna kadar mağaza sayısını 80'e çıkaracak. Bu doğrultuda açılan Adana teknoport mağazası ile Bimeks'in toplam satış alanı 34 bin 900'e çıktı.
 
Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada, "Ülkemizin büyük şehirleri arasında yer alan Adana'daki teknoloji talebi oldukça fazlaydı. Böyle büyük bir şehre teknoport mağazasının da çok yakışacağını düşündük. Adana'ya açılan yeni teknoport mağazamız sayesinde daha çok teknoloji ürünü, Bimeks farkını ortaya koyan hizmetlerle Adanalıların hizmetinde olacak" şeklinde konuştu.
 
Ayrıca Bayraktar, internet online alışverişte bir devrim olan "Bidakka" hizmetinin de çok yakında Adana'da da hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Bimeks "Bidakka" hizmetiyle www.bimeks.com.tr adresinden verilen siparişleri dakikalar içinde müşterilerine ulaştırarak internet alışverişinde bir ilke imza atmıştı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386