banner154
banner235

Yeni Evlenen Kız Kardeşlerin Kocaları Jigolo Çıktı

Yeni evli iki bacanağın kardeş olan eşlerine söylediği, 'gece mesaisine kalıyoruz' yalanı kısa sürdü. Eşlerinin jigololuk yaptığını öğrenen kız kardeşler, boşanma davası açtı

Yeni Evlenen Kız Kardeşlerin Kocaları Jigolo Çıktı
banner255
İzmir'de yaşayan F.Y. eşinin aynı şirkette çalışan arkadaşını kız kardeşiyle tanıştırdı. Aynı gün dünyaevine giren iki kız kardeş F.Y. ve N.A. aynı apartmanda altlı üstlü oturmaya başladı.

"MESAİYE KALIYORUZ" DEYİP, EVE GELMEMEYE BAŞLADILAR

Kız kardeşlerin eşleri evlendikten kısa bir süre sonra gece mesaisine başladıklarını söyleyip eve gelmemeye başladı. Evliliklerinin gayet iyi gittiği bir dönemde eşine ait telefon dökümlerini inceleyen F.Y., bazı numaralarla sürekli görüşmeler yapıldığını fark etti.

KOCALARINA İNTERNETTE RASTLADILAR

Bunu araştıran F.Y., eşinin ve eniştesinin jigololuk yaptığı internet sitesiyle karşılaştı. Sitede eşlerinin çıplak fotoğraflarını da gören kız kardeşler bunları kaydedip adliyenin yolunu tuttu.

"İŞE GİDİYORUZ DEYİP BAŞKA KADINLARA GİTMİŞLER"

'Eşlerimiz bir olup bizi uyutmuşlar' diyen F.Y., "Gece işe gidiyoruz deyip başka kadınlara gitmişler. Aldıkları parayı da maaş diye bize yutturmuşlar. Böylesine iğrenç bir olayı öğrendikten sonra kendisiyle bir daha asla görüşmek istemiyorum ve boşanmak istiyorum" dedi.

Kız kardeş N.A. da ablasının görüşlerine katılıp boşanma davası açtı. Kız kardeşler, kendilerini kandıran eşleri hakkında ceza davası da açtı. (Kaynak: Akşam)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232