banner154

Yasak Aşk Yaşadığı Eniştesini Öldüren Kocasını Böyle Savundu: 

Eşimin Suçu Yok, Sürekli Yasak İlişki Yaşadım

Yasak Aşk Yaşadığı Eniştesini Öldüren Kocasını Böyle Savundu: 
banner255

Kahramanmaraş'ta eşiyle kaçan eniştesini öldüren Hasan Adıyaman, hâkim karşısına çıktı. Duruşmaya SEGBİS ile katılan Sibel Cülfük, "Eşimin suçu yok. Suçlu benim, hep yasak ilişkiler yaşadım" dedi.

YASAK AŞK ORTAYA ÇIKINCA KAÇIP 50 GÜN GEZDİLER

Kahramanmaraş'ta yaşayan Hasan Mitiler, aynı zamanda kuzeni de olan, kayınbiraderi Hasan Adıyaman'ın eşi Sibel Cülfük ile yasak aşk yaşamaya başladı.

TEKRAR EŞLERİNE DÖNÜP YASAK AŞKI DEVAM ETTİRDİLER

Hasan Adıyaman ilişkiyi öğrenince, birlikte kaçan iki sevgili, çeşitli kentlerde 50 gün gezdikten sonra, kendi eşlerine geri döndü. Ancak yasak aşkları sürdü.

ÖFKELENEN KOCA, KARISINI BOŞAYIP ENİŞTESİNİ ÖLDÜRDÜ

Dedikodulardan bıkan Hasan Adıyaman eşinden boşandı. Ardından da Bolu'nun Dörtdivan ilçesindeki bir tavuk çiftliğinde çalışan, eniştesi Hasan Mitiler'i öldürdü.

"EŞİMLE ENİŞTEM KAÇIP GERİ GELDİLER, HER ŞEY BİTTİ SANDIM"

Geçen temmuzda yaşanan olayın ardından tutuklanan Adıyaman, önceki gün Bolu'da, hakkında açılan davanın ilk duruşmasına çıktı. "Eşimin telefonunda eniştemin numarası ve mesajlarını gördüm. Birkaç ay sonra da eşim ve eniştem kaçtı.

Önce Bursa'ya oradan da Bolu'ya gitmişler. Burada kısa süreli tavuk çiftliğinde çalışmışlar. 50 gün birlikte yaşadıktan sonra Kahramanmaraş'a geri geldiler. Eşim de evimize geri döndü. Her şey bitti zannederken, yasak ilişkiyi yine sürdürdüler.

"KORKUTMAK İSTEDİM YANLIŞLIKLA VURULDU"

Ben de utancımdan sokağa bile çıkamadığım için eşimden boşandım. Eşim evliliğimiz boyunca eniştemle sürekli olarak yasak ilişkide bulunmuş. Amacım korkutmak ve yaptıklarını yanına bırakmamaktı. Arbedede tüfek ateş aldı. İsteyerek öldürmedim" dedi.

"ESKİ KOCAMI SUÇLAMAYIN, BEN HEP YASAK İLİŞKİLER YAŞADIM"

Duruşmaya SEGBİS sistemiyle bağlanan sanığın eşi Sibel Cülfük ise "Eski kocam suçsuzdur. Burada suçlu arıyorsanız, biri ben, diğeri de yasak ilişkiye girdiğim Hasan Mitiler'dir. Onu suçlamayın. Ben hep yasak ilişkiler yaşadım" dedi.

Öldürülen Hasan Mitiler'in ağabeyi Mahmut Mitiler de Sibel Cülfük'ü suçlayarak, "Burada yargılanması gereken tek kişi Sibel Cülfük'tür" dedi.

(Kaynak: Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232