banner154

Tek gecelik ilişkiden sonra...

Tek Gecelik İlişkisinden Olan Çocuğunun Babasını İnternette Arıyor

Tek gecelik ilişkiden sonra...
Natalie Amyot isimli genç kadın, tek gecelik ilişkisinden 6 hafta sonra hamile kaldığını öğrendi. Şimdi internette yayınladığı video ile çocuğunun babasını arıyor.

26 yaşındaki Fransız Natalie Amyot iddiasına göre Avustralya'ya 3 aylık turistik bir seyahat yaptı. Seyahatinin son gününde Queensland'de bulunan O'Malleys isimli bara giden kadın burada Avustralyalı genç bir adamla tanıştı.

HAMİLE OLDUĞUNU 6 HAFTA SONRA ÖĞRENDİ

O geceden 6 hafta sonra Natalie Amyot hamile olduğunu anladı. Çocuğunun babasını bulmak için Avustralya'ya dönen genç kadın ne yazık ki amacına ulaşamadı. O da bir video kaydedip bunu Facebook ve Youtube'da yayınladı.

VİDEODA OLAYI ANLATTI

Video olayı anlatan genç kadın Paris'e döndüğü o gece birlikte olduğu adamın numarasının kayıtlı olduğu telefonunu kaybettiğini ve bu yüzden hiçbir iletişim imkanının kalmadığını belirtiyor.

"BULMAMA YARDIMCI OLUN"

Ayrıca videoda "3 ay önce Mooloolaba'ya geldim. Burada muhteşem insanlarla tanıştım. Son gün O'Malleys'e gittik ve parti yaptık. Orada çok hoş bir çocukla tanıştım. Benim için ilk görüşte aşktı. Muhteşem bir gece geçirdik. Ertesi gün ben evime Paris'e uçtum. İçinde numarasının kayıtlı olduğu telefonumu kaybettim. İletişim kurabileceğim bir yol kalmadı. 6 hafta sonra ise hamile olduğumu öğrendim. Bu yüzden buraya onu bulabilmek için geri döndüm. Çünkü benim bir ailem yok. Lütfen bu videoyu paylaşarak onu bulmama yardımcı olun." cümlelerine yer verdi.

HOLYWOOD'DA BENZER BİR HİKAYEYİ ELE ALMIŞTI

2007 yapımı Knocked Up isimli filmde bu konuya benzer bir olay beyazperdeye yansımıştı. 24 yaşındaki bir kadın alkollü olduğu bir gece tek gecelik bir ilişki yaşıyor ve istenmeyen hamilelik sonucu bebeğini tek başına büyütmek zorunda kalıyordu. Kaynak: Haberler
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232