banner154
banner235

Tavandan düşen kurtlar, çürümüş cesedi ortaya çıkardı

Afyonkarahisar'da uzun zaman önce ölen yaşlı adamın cesedi, evinin altındaki iş yerine tavandan kurtlar dökülünce dükkan sahibinin durumdan şüphelenmesi üzerine ortaya çıktı.

Tavandan düşen kurtlar, çürümüş cesedi ortaya çıkardı
banner255

Afyonkarahisar'da dükkanın tavanından dökülen kurtları görenler, şüphelenerek polis çağırdı. Polis, dükkanın üst katındaki evde, 2 aydır haber alınamayan yaşlı adamın çürümüş cesedini buldu.


DÜKKANIN TAVANINDAN KURTLAR DÖKÜLÜNCE ŞÜPHELENDİ

Olay, Milli Birlik Caddesi üzerindeki bir evde meydana geldi. Uzun süredir tek yaşayan 60 yaşındaki Ayhan Altuntaş isimli adamdan yaklaşık 2 aydır haber alınamıyordu. Evin altında cep telefonu dükkanı işleten Mustafa Başpınar iş yerinin tavanından yere kurtlar dökülmesinden şüphelenince, durumu ev sahipleri olan Abdurrahman Güzeltaş'a bildirdi. Bunun üzerine Güzeltaş da Cumhuriyet Savcılığı'na giderek yardım istedi.

YAŞLI ADAMIN ÇÜRÜMÜŞ CESEDİYLE KARŞILAŞTILAR

İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri eve girdiklerinde korkunç manzara ile karşılaşırken, Altuntaş'ın öldüğünü belirlediler. Evinde kapıların dar olmasından dolayı cesedi çıkaramayan polis ekipleri, durumu itfaiyeye bildirerek yardım istediler.

CESET NEDENİYLE SOKAĞA KÖTÜ BİR KOKU YAYILDI

Eve gelen ekipler önce cesedi pencereden çıkarmak istedi daha sonra verdikleri kararla evdeki birkaç kapıyı çıkararak, cesedi merdivenlerden indirdi. Ceset torbası ile cenaze aracına konulan cesedin sokağa çıkarıldığında çevresine çok kötü bir koku yayması dikkatlerden kaçmadı.

ÖLÜM NEDENİ OTOPSİDE BELLİ OLACAK

Altuntaş'ın cesedi güçlükle çıkarıldığı evden konulduğu cenaze aracı ile otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Altuntaş'ın ne zaman ve nasıl öldüğü ise otopsi sonucunda ortaya çıkacak.

Kaynak: Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner307

banner232