banner154

Şehidin Babası Bir Yılda İkinci Kez Evlat Acısıyla Sarsıldı

Dağlıca'daki hain saldırıda şehit düşen P.Söz.Er Uğur Yıldız'ın acı haberi baba Sadık Yıldız'ı bir yılda ikinci kez evlat acısına boğdu.

Şehidin Babası Bir Yılda İkinci Kez Evlat Acısıyla Sarsıldı
Dağlıca'da meydana gelen ve 16 askerin şehit edilmesiyle sonuçlanan hain saldırıda şehit düşen P.Söz.Er Uğur Yıldız'ın acı haberi baba Sadık Yıldız'ı bir yılda ikinci kez evlat acısına boğdu. Acılı baba, geçtiğimiz yıl da küçük oğlunu kansere kurban vermişti.

GÖSTERİ SONRASI ACI HABER

Babayı yıkan haber Manavgat'ta terör protestosunun ardından geldi. 16 şehit için Manavgat'ta akşam saatlerinde terörü protesto mitingi düzenlenmişti. Gösteriye katılan binlerce kişi Uğur Yıldız'ın cenazesinin getirileceği Çağlayan mahallesindeki amcasının evinin önüne koştu.

BİR YILDA İKİNCİ EVLAT ACISI

Uğur Yıldız'ın Sorgun da bulunan bir otelde bulaşıkçılık yapan babası Sadık Yıldız'a acı haber yetkililer tarafından çalıştığı otelde verildi. Kalp rahatsızlığı olduğu bildirilen baba Sadık Yıldız, ambulans ile kardeşinin evine getirildi.

Geçtiğimiz yıl küçük oğlu Yılmaz'ı kanser rahatsızlığı sonucunda kaybeden acılı baba, diğer oğlunun şehit haberiyle yıkıldı.

AYAKTA ZORLA DURABİLDİ

Baba Sadık Yıldız'ın ayakta güçlükle durabildiği gözlendi. Nişanlı olan ve düğün hazırlığı yaptığı öğrenilen şehit Uğur Yıldız'ın cenazesinin geçtiğimiz yıl kanserden hayatını kaybeden küçük kardeşi Yılmaz Yıldız'ın yanına defnedileceği bildirildi.

ÇARESİZ BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Şehidin getirileceği ev ve çevresinde bulunan evler Türk bayrağı ve Atatürk posterleriyle süslenirken trafiğe kapatılan caddede toplanan vatandaşların üzgün ve çaresiz bekleyişleri sürüyor. Kaynak: Haberler
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner333

banner232