banner154
banner235

Komşuları Tarafından Katledilen Ceylin'in Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

İzmir'in Ödemiş ilçesinde evinin karşısındaki apartmanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in öldürülmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı.

Komşuları Tarafından Katledilen Ceylin'in Son Görüntüleri Ortaya Çıktı
banner255
İzmir'in Ödemiş ilçesinde evinin önündeki parkta oynadığı sırada kaybolan ve dedesinin kayıp müracaatı sonrası başlatılan arama çalışmasında 2 gün sonra karşı apartmandaki komşusunun evinde öldürülmüş halde bulunan Ceylin Atik'in son görüntüleri, bir apartmanın güvenlik kameralarına yansıdı.

Ceylin'in son kez görüldüğü güvenlik kamerası görüntülerinde, küçük kızın Düzen Sokak'tan Selvi Sokak istikametine tek başına yürüdüğü görülüyor. Ağaçlar ve park halindeki otomobiller arasından ilerleyen Ceylin daha sonra kameranın açısından çıkıyor.

SOKAKTA SADECE BİR KAMERADA GÖRÜLDÜ
 
Ceylin'in yürüdüğü sokakta 12 güvenlik kamerasının incelendiği ancak Ceylin'in sadece bir güvenlik kamerasında görüldüğü belirtildi.

KOMŞULARININ EVİNDE ÖLDÜRÜLMÜŞ HALDE BULUNDU
 
Cumhuriyet Mahallesi'nde evinin önündeki parkta oynadığı sırada kaybolmasının ardından ailesinin kayıp müracaatı yaptığı 10 yaşındaki Ceylin Atik, 12 Haziran'da karşı komşularının evinde öldürülmüş halde bulunmuştu. Olaydan sonra başlatılan soruşturma kapsamında evin sahibi S.T ve ifadesinde cinayeti işlediğini kabul ettiği bildirilen karısı Ş.T. ile kadının annesi R.Ö. gözaltına alınmıştı.

3 ZANLI TUTUKLANDI
 
Dün gece 23.00'te Ödemiş Adliyesi'ne sevk edilen 3 zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmıştı.
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım