banner154
banner235

Kayıp Diye Aranan 5 Yaşındaki Mehmet, Meğer Hiç Yokmuş

Babası tarafından cipte uyurken bıraktığı Mehmet ile ilgili 5 gün sonra arama çalışmalarını sona erdiren ekipler, esrarengiz bir olayı ortaya çıkardı.

Kayıp Diye Aranan 5 Yaşındaki Mehmet, Meğer Hiç Yokmuş
banner255
İzmir Dikili ilçesinde, Meğer Mehmet diye bir çocuk yokmuş.

İzmir Dikili ilçesinde, babası tarafından cipte uyurken bıraktığı Mehmet ile ilgili 5 gün sonra arama çalışmalarını sona erdiren jandarma ekipleri esrarengiz bir olayı ortaya çıkardı. Olayı derinlemesine araştıran ekipler, söz konusu babanın kayıp olarak bildirdiği Mehmet adında bir oğlunun olmadığı, kayıp olarak bildirilen fotoğrafınsa 17 yaşındaki oğluna ait olduğu ortaya çıkardı. Bunun üzerine baba her yerde aranmaya başladı.

5 YAŞINDAKİ OĞLUNUN KAYIP OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ
 
Dikili ilçesinde, polis olduğu iddia edilen Tarkan Tekeoğlu, cipte uyurken oğlunu araçta bıraktığını daha sonrada yüzmeye gidip geldiğinde oğlunun araçta olmadığını iddia etti. 5 yaşında Mehmet adında oğlunun fotoğrafını jandarmaya veren baba Tekeoğlu, daha sonrada çocuğunun bulunmasını istedi.

BÖLGEDEKİ ARAMALARDA HİÇBİR İZE RASTLANMADI
 
Bunun üzerine jandarma ekipleri, hemen bölgede bir çalışma başlattı. Aramalara AAD ekipleri ve polislerde katıldı. Babanın ifadesini alan baba, çocuğun kaybolduğu alanda geniş çaplı bir inceleme başlattı. Dalgıç polislerde derede kaybolduğu iddia edilen çocuğu aradı; ama tüm ekip hiç bir sonuca ulaşamadı.

DRONE İLE BİLE ARADILAR
 
Arama çalışmalarında 5 günün sonuna gelindi. Bu arada ekipler, bölgeye drone de getirerek araziyi komple taradı; ancak bir sonuca ulaşamadı.

EKİPLERİN ŞÜPHESİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
 
Öte yandan jandarma, babanın hareketlerinde bir gariplik sezdi. Gördü tanıklarının da ifadelerine göre, babanın soğukkanlılığı dikkat çekti. Jandarma bir sonuca ulaşabilmek için ailenin de ifadesini aldı. Polisin eşi ve kayın validesi ile görüşen ekipler, şaşırtan bir gerçeğe ulaştı.

ŞAŞIRTAN GERÇEK: MEHMET DİYE BİR ÇOCUK YOK
 
İfadelerden sonra jandarma Tekeoğlu'nun tek çocuğu olduğu, Mehmet adında bir oğlunun olmadığını ortaya çıkardı. Tarkan Tekeoğlu'nun kayıp olarak jandarmaya verdiği fotoğrafın ise 17 yaşında olan oğlu Batuhan Serkan Tekeoğlu'nun küçüklük fotoğrafı olduğu tespit edildi. Bu gelişme üzerine jandarma her yerde Tarkan Tekeoğlu'nu aramaya başladı. Tekeoğlu'nun yeniden ifadesine başvurulacak ve tüm bu yaşananlar kendisine sorulacak.
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257