banner154
banner235

İş Adamına Kadınlı Tuzak Kuran 2 Kişi Gözaltına Alındı

Tekstilci iş adamı Mustafa T.'ye kadınla tuzak kurup bir villaya götüren ve burada zorla senet imzalatan 2 kişi gözaltına alındı.

İş Adamına Kadınlı Tuzak Kuran 2 Kişi Gözaltına Alındı
banner255
Tekstilci iş adamı Mustafa T.'ye kadınlı tuzak kurarak kaçırıp, silah zoruyla senet imzalattıkları iddia edilen 2 şüpheli gözaltına alındı.

2 KİŞİ BANA SİLAH ZORUYLA SENET İMZALATTI

İstanbul'da polise başvuran tekstil işiyle uğrayan iş adamı Mustafa T. kendisine kadınlı tuzak kurulduğunu kaçırılarak silah tehdidi ile senet imzalatıldığını söyleyerek şikayetçi oldu. İşadamı şikayet dilekçesinde "Azerbaycan'da mağazalarımda eskiden müdür olarak çalışan bir kadın, İstanbul'da kaldığım otele gelerek akşam yemeğine çıkmak istediğini söyledi. Yanına bir kadın arkadaşı daha geldi ve Sarıyer'de bir villaya gittik. Villada bulunan 2 kişi bana silah zoruyla senet imzalattı." dedi.

GÜNGÖREN'DE YAKALANAN ŞÜPHELİLER GAYRETTEPE'YE GÖTÜRÜLDÜ

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şikayet üzerine soruşturma başlattı. Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler, Mustafa T.'a zorla senet imzalattıkları iddia edilen iki kişiyi akşam saatlerinde gözaltına aldı. Güngören'de polis operasyonuyla yakalanan şüpheliler, sorgulanmak üzere Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Yetkililer, yakalanan şüphelilerin sorgularının devam ettiğini, olayla ilgili iki kadının daha yakalanması için çalışmaların devam ettiğini söylediler. Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257