banner154

Genç Kadını Parçalayıp Yedi

ABD'de 6 çocuk annesi kadın, satanist Gregory Scott Hale tarafından vahşice öldürüldü.

Genç Kadını Parçalayıp Yedi
Altı çocuk annesinin peşine takılan cani, kadını öldürdükten sonra cesedini yedi. Katili kurbanın ‘imdat’ mesajı ele verdi.

Tennessee eyaleti dünyayı sarsan yamyam dehşetine sahne oldu. Gregory Scott Hale (37) adlı zanlı bir kadını öldürmek, cesede zarar vermek ve cesedin bir kısmını yemek suçuyla tutuklandı. Korkunç olay önceki gün yaşandı.

EŞİ DURUMU POLİSE BİLDİRDİ

Lisa Marie Hyder adlı 6 çocuk annesi kadın eşine, tuhaf görünümlü bir adam tarafından takip edildiği mesajını gönderdi. Hayder'a ulaşamayan eşi durumu polise bildirdi. Polis 1 gün sonra 36 yaşındaki kadının ceset parçalarını bir arazide buldu.

CESEDİ PARÇALARA AYIRIP YEMİŞ

Kadının öldürülmeden önce katil hakkındaki 'tuhaf görünümlü' sözünden yola çıkan polisler, cinayet mahalline en yakın bölgede yaşayan satanist Gregory Scott Hale'nin evinde arama yaptı. Halle'nin evinde kurbana ait kesik baş ve ceset parçaları bulundu. Cinayetin bazı ayrıntıları bölge savcısının açıklamaya yapamayacağı kadar dehşet vericiydi. Hale cesedi parçalara ayırmadan önce öldürdüğünü ve bir kısmını gömdüğünü kalan kısmını da yediğini itiraf etti.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232