banner154

Eşiyle Tartışan Baba 10 Yaşındaki Oğlunu Öldürdü!

Boşanma aşamasında olduğu ve ayrı yaşadığı eşiyle tartışan baba, 10 yaşındaki oğlunu öldürdü. Cani baba, daha sonra eşini arayıp "Çocuğu öldürdüm şimdi gel al" dedi.

Eşiyle Tartışan Baba 10 Yaşındaki Oğlunu Öldürdü!
banner255
Fatih'te, 10 yaşındaki Yiğitcan T., babası Nezir T. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

EŞİYLE TARTIŞTI, OĞLUNU BIÇAKLADI

Olay, Fatih'te İtfaiye Caddesi Çinili Odalar Sokak üzerinde bulunan evde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. İhbar üzerine adrese gelen polis, 10 yaşındaki Yiğitcan T.'nin bıçaklanarak öldürülmüş halde cesedini buldu. Ekipler, güvenlik şeridi çekerek evin bulunduğu sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı.

"ÇOCUĞU ÖLDÜRDÜM, ŞİMDİ GEL AL"

Baba Nezir T.'nin çocuğunun annesi ile boşanma aşamasında oldukları ve ayrı yaşadıkları, çocuğun babası ile kaldığı, annenin bugün oğlunu almak için taksi ile yola çıktığı, bu sırada baba Nezir T.'nin anneyi telefonla arayarak, "Çocuğu öldürdüm, şimdi gel al" dediği ileri sürüldü. Baba Nezir T.'nin evden çıkarken komşulara, "Çocuğu öldürdüm annesine haber verin" dediği iddia edildi.

CANİ BABA, OLAY YERİNDEN KAÇTI

Polis, olayın ardından kaçan baba Nezir T.'yi yakalamak için harekete geçti. Adını vermek istemeyen bir kadın komşuları, "Mahkemeye verdi. Dün savcılık izin vermiş. Çocuğunu verdi annesi teslim etti. Bugün alacaktı, çocuğu öldürmüş. 10 yaşında. Annesi 1 ay önce mahkemeye verdi. Annedeydi çocuk. Babası tarafından öldürülmüş." dedi.

Polisin incelemesi sürüyor. Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner325

banner326

banner232