banner154
banner235

Deniz Akkaya'dan İtiraf: Yılmaz Erdoğan'a Hala Aşığım

Star TV ekranlarında 'Duymayan Kalmasın' isimli programın sunucularından Deniz Akkaya, "Fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan'a hala aşığım" dedi.

Deniz Akkaya'dan İtiraf: Yılmaz Erdoğan'a Hala Aşığım
banner255
Magazin dünyası Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin'in boşanmasını konuşurken, Erdoğan'ın eski sevgilisi Deniz Akkaya'dan da çok konuşulacak bir aşk itirafı geldi. Canlı olarak yayınlanan programda Bilgin ve Erdoğan ayrılığını masaya yatıran Deniz Akkaya, eski defterleri tekrar açtı. İkilinin ayrılmasındaki nedeni de açıklamasında belirten Akkaya, Erdoğan'a tekrar aşık olduğunu da itiraf etti.

"YILMAZ ERDOĞAN'A HALA AŞIĞIM"

"Yılmaz benim eski erkek arkadaşım, bunu itiraf etmekte bir sakınca görmüyorum" diyen Akkaya, "Hatta fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan'a hala aşığım. Ama artık Yılmaz Erdoğan'ın başka kafalarda yaşadığını ve ermiş olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"AYRILIĞIN ASIL SEBEBİ BUDUR"

Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan çiftinin ayrılıklarına da değinen Akkaya, "Yılmaz dünyevi olaylardan koptuğu için bu evlilik buralara geldi. Belçim ise hala dünyevi olaylardan zevk almak istiyor, başarılara imza atmak istiyor, Yılmaz doymuş. Ayrılığın asıl sebebi budur" dedi. Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım