banner154
banner235

Çocuk Gelin Kocasını Çekiçle Öldürüp, Sevgilisiyle Birlikte Yakmış

Boş arazide bulunan erkek cesedi ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Çocuk Gelin Kocasını Çekiçle Öldürüp, Sevgilisiyle Birlikte Yakmış
banner255
Elazığ'da boş arazide bulunan erkek cesedi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Kurbanın eşi, kocasını çekiçle öldürüp ardından sevgilisiyle yaktığını itiraf etti. Elazığ'da 3 Haziran 2017 tarihinde merkez Zafran Mahallesi Kuzey İmar yolu yanında bulunan boş arazide ayakları hariç tamamen yanmış cesedi gören işçiler, durumu polise haber vermişti. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ve Cumhuriyet savcısının 3 saatlik incelemesinin ardından şahsın cesedi otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderilmişti.

ÖLDÜRÜLDÜKTEN SONRA YAKILDIĞI TESPİT EDİLDİ
 
Adli Tıp ve polisin yaptığı çalışmada öldürüldükten sonra yakıldığı belirlenen şahsın merkez Yıldızbağları mahallesinde hurdacılık yapan 41 yaşındaki İsa Uslu olduğu belirledi.

POLİS KAYIP BAŞVURUSU YAPMAYAN EŞİNDEN ŞÜPHELENDİ
 
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerinin yaptığı incelemede, öldürülen şahısla ilgili 17 yaşındaki dini nikahlı Suriyeli eşi Asıl Alubseyri'nin kayıp başvurusu yapmadığı öğrendi. Suriyeli eş Alubseyri'den şüphelenen polis, kadının aynı zamanda Suriyeli Abdulkadir Ceddu ile sevgili olduğunu belirledi.

ÇEKİÇLE ÖLDÜRÜP SEVGİLİSİYLE YAKTIĞINI İTİRAF ETTİ
 
Asıl Alubseyri ile sevgilisi Abdulkadir Ceddu'nun birlikte cinayeti işlediği ihtimali üzerine duran polis, operasyonla 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan Alubseyri, kocasını kafasına çekiçle vurup öldürdüğünü sevgilisi ve sevgilisinin kardeşi Enver Ceddu ile boş arazide cesedi yaktıklarını itiraf ettiği öğrenildi. İfadelerin ardından üçüncü şahıs Enver Ceddu da yakalanırken, şahısların emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.
Haberler
 
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232