banner154

Cani baba, 2 ay önce bu fotoğrafı gönderip "Çocuk sabah ölecek" demiş

İstanbul'da 10 yaşındaki çocuğunu öldüren cani baba, 2 ay önce de doğal gazla çocuğunu zehirlemek istemiş. Hatta olay anını fotoğraflayan baba, annesine "Çocuk bu sabah ölecek." demiş.

Cani baba, 2 ay önce bu fotoğrafı gönderip "Çocuk sabah ölecek" demiş
banner255
İstanbul Fatih'te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. N.T iki ay önce de oğlunu doğalgazı açarak zehirleyerek öldürmek istemiş, ardından eşine kendi sesi ve oğlunun ağlarken kaydettiği ses kaydını göndermiş. Küçük çocuğun dayısı da" İki ay önce de çocuğunu doğalgazla zehirlemek istedi. Koçbaşıyla kurtardık." dedi.

İKİ AY ÖNCE DE DOĞAL GAZI AÇARAK ÇOCUĞUNU ZEHİRLEMEK İSTEMİŞ

Fatih'te N.T isimli baba dün akşam 10 yaşındaki Yiğitcan T. isimli oğlunu bıçakla öldürmüş, ardından eşi Neriman T.'yi arayarak, "Oğlunu öldürdüm. Gel al."demişti. Kan donduran cinayetle ilgili akıl almaz bir detay daha ortaya çıktı. Cani baba N.T iki ay önce de oğlunu evdeki doğalgazı açarak zehirlemek istediği, hatta bu anları cep telefonuyla çektiği öğrenildi. Cani baba, ardından oğlunun ağlarken çektiği fotoyu eşine göndererek, ses kaydını da ekledi. Ses kaydında "Bu çocuk sabaha kalmaz" diyen baba oğlunun ağlarkenki ses kayıtlarını da telefonla anneye attığı öğrenildi.

"ADALET BU MU?"

Öte yandan küçük çocuğun cenazesini almak için Adli Tıp Kurum'na gelen dayısı Adem Deniz, "İki ay önce evdeki doğalgazı açıyor. Bize de görüntü kaydı ve ses kaydı atıyor. Hemen Fatih'e emniyete gittik. Polisler koçbaşıyla kapıyı kırarak eve girdi. Daha sonra serbest kaldı. Çocuğu öldürmekle tehdit ediyor üstüne savcılıktan çocuk görmek için izin alıyor. "Babası öldürmekle tehdit ediyor"diyoruz polise. Polis bize, "Darp var mı? Yoksa bir şey yapamayız" diyor.

Adalet bu mu? Bizim polis teşkilatımız,devletimiz bu kadar mı insanların arkasında duruyor? Ölüm tehditleri alıyoruz? dedik kimse bir şey yapmadı.
Savcılık böyle şeyler oluyor hala babanın çocuğunu görmesi için izin veriyor" dedi. Dün yaşanan cinayeti de anlatan Dayı Deniz, " Eşini arıyor. Gel çocuğunu öldürdüm. Gel al. Hafta sonu çocuğunu görmek için alıyor. Tam teslim alacağımız zaman çocuğu ölüyor. 10 senedir eşini dövüyor. Eşi boşanma dilekçesi verdi. İki aydır ayrı yaşıyor. Eşinden uzaklaştırma kararı veriliyor. Açık açık olay "geliyorum" dedi" diye konuştu.

Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner325

banner326

banner232