banner154
banner235

Bahçesine Atılan Bombayı Kaldırırken Kolları Koptu

Diyarbakır'da evinin bahçesine atılan el yapımı patlayıcıyı merak ederek kaldırmak isteyen kadın, meydana gelen patlamada ağır yaralanarak iki kolunu kaybetti.

Bahçesine Atılan Bombayı Kaldırırken Kolları Koptu
banner255
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde evinin bahçesine atılan bir el yapımı patlayıcıyı kaldırmak isteyen bir kadın, meydana gelen patlamada ağır yaralandı. Patlamada kadının kolları koparken, yaralı kadın Diyarbakır Selahattin Eyyubi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

BAHÇESİNE ATILAN CİSMİ MERAK EDEREK BAKMAYA GİTTİ

Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesi büyükpostahane arkasında bulunan Hanzele Cami yanındaki Telgraf Sokak'ta meydana geldi. Sabah saatlerinde bahçesine bir şey atıldığını fark eden kadın, bahçeye giderek ne olduğu bilmediği cismi kaldırmaya çalıştı. Kadın, bahçesine atılan cismi kaldırmaya çalışırken patlama meydana geldi. Patlamada kadının kolları koptu. Bölgeye sevk edilen ambulans ile Diyarbakır Selahattin Eyübi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kadın yoğun bakıma alındı.


KANLAR İÇİNDE BULUNDU
Olayın ardından bölgeye giden polis ekipleri, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldıktan sonra inceleme başlattı. Görgü tanıkları daha önce kadının birileriyle tartıştığını ve sabah evinin bahçesine EYP atıldığını söyledi. Bir görgü tanığı, ses üzerine bahçeye girdiğini ve kadının kanlar içinde olduğunu, kollarının koptuğunu gördüğünü söyledi. Durumu görür görmez polis ve 112 acil servise haber verdiğini belirten vatandaş, gelen ambulans ile yaralının hastaneye kaldırıldığını dile getirdi.

Bölgede incelemelerin sürdüğü belirtildi.

Kaynak Haberler
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257