banner154
banner235

90 yaşında öyle bir şiddete maruz kaldı ki! Cinsel organını sıkarak durdurdu

90 yaşındaki kadın gaspçının elinden böyle kurtuldu...

90 yaşında öyle bir şiddete maruz kaldı ki! Cinsel organını sıkarak durdurdu
banner255
Marmaris'te 90 yaşındaki kadın, yardım istediği adam tarafından öldüresiye dövüldü. Kadın, gaspçının cinsel organını sıkarak kurtuldu. Marmaris'te, tekerlekli sandalyesiyle Saman İskelesi’nde gezerken yorulan Sebahat Çelebi, kendisini evine götürmesi için 33 yaşındaki Azerbaycan vatandaşı Serkan Safarov’dan yardım istedi.
 
Eve gelindiğinde içeri giren adam kadına saldırıp, darp etti. Sonra da eline geçirdiği havluyu ağzına tıkayıp, boğmaya çalıştı.

CİNSEL ORGANINI SIKARAK DURDURDU
 
Yaşlı kadın tam bu esnada Serkan Safarov’un cinsel organını sıkarak kendisini bırakmasını sağladı. Ardından da, kendisini öldürmezse tüm altınlarını vereceğini ifade etti. Teklifi kabul eden adam, toplam değeri 6 bin lira olan 4 bilezik, 2 kolye ve 1 yüzüğü alarak evden ayrıldı. Yaşlı kadının ihbarı üzerine harekete geçen Marmaris Emniyet Müdürlüğü ekipleri, adamın Antalya Demre'de olduğunu saptadı.
 

ARKADAŞININ EVİNDE YAKALANDI
 
Marmaris’ten Demre’ye giden özel ekip şüpheliyi bir arkadaşının evinde yakalandı. Gözaltına alındıktan sonra Marmaris’e getirilen zanlının ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi. Öte yandan Serkan Safarov’la birlikte çaldığı altınların da ele geçirilip yaşlı kadına teslim edildiği öğrenildi.
Posta
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım