banner154
banner235

3 Kişiyi Öldürüp Evi Ateşe Veren Zanlı Tam Bir Suç Makinesi Çıktı

3 kişiyi av tüfeğiyle öldürüp evi ateşe veren zanlının hırsızlık ve uyuşturucu madde satmaktan sabıkalı olduğu ve cinayet sırasında alkollü olduğu ortaya çıktı.

3 Kişiyi Öldürüp Evi Ateşe Veren Zanlı Tam Bir Suç Makinesi Çıktı
banner255
İzmir'in Bayraklı ilçesinde, 3 kişiyi av tüfeğiyle öldürüp evi ateşe veren zanlının hırsızlık ve uyuşturucu madde satmaktan sabıkalı olduğu ve cinayet sırasında alkollü olduğu ortaya çıktı.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde önceki gece Özkan Cengiz, babası Mehmet Cengiz ve Kadir Aslan'ı av tüfeğiyle öldürüp, cesetlerin bulunduğu evi ateşe veren ve polis tarafından yakalanan M.A., adliyeye sevk edildi. Emniyette ifade vermeyen hırsızlık ve uyuşturucu madde satmaktan sabıkalı M.A.'nın, cezaevinden 4 ay önce çıktığı, olay sırasında öldürdüğü kişilerle alkol aldığı belirlendi.

ALKOL İÇİP KATLİAM YAPTI
 
Bayraklı Refik Şevket İnce Mahallesi 2162/3 sokaktaki tek katlı bir evde önceki gece meydana gelen olayda, 26 yaşındaki M.A., arkadaşı olan 31 yaşındaki Özkan Cengiz, babası 60 yaşındaki Mehmet Cengiz ve arkadaşı 22 yaşındaki Kadir Aslan'ı av tüfeğiyle öldürdü. Ardından da geride ipucu bırakmamak için evi ateşe verip kaçtı. Ancak görgü tanıklarının verdiği bilgiler sonrasında kimliği tespit edilen katil zanlısı, polisin takibiyle yakalandı.

SUÇ MAKİNESİ GİBİ, BULAŞMADIĞI SUÇ KALMAMIŞ
 
Üç kişiyi öldürüp evi ateşe verdikten sonra polis ekiplerince yakalanan M.A.'nın 4 ay önce hapisten çıktığı ve hırsızlık, uyuşturucu gibi suçlardan sabıkası bulunduğu ortaya çıktı. Polis ekipleri herhangi bir bilgi vermeyen M.A.'nın başka kişilerle bağlantılı olup olmadığını ve cinayeti planlı olarak işleyip işlemediğini öğrenmek için çalışma başlattı.
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257