banner154
banner235

17 yaşındaki kızı, öz babası hamile bırakmış!

Karın ağrısı, mide bulantısı şikayetiyle hastaneye başvuran 17 yaşındaki A.K.’yi, öz babası Y.K.’nın hamile bıraktığı ortaya çıktı.

17 yaşındaki kızı, öz babası hamile bırakmış!
banner255
Kütahya'da oturan A.K., geçen 16 Haziran’da karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle yakınları tarafından Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. A.K.’nin yapılan tetkiklerinde 2 aylık hamile olduğu belirlendi.

DEFALARCA TECAVÜZ ETMİŞ

17 yaşındaki kızı, öz babası hamile bırakmış! 

A.K., doktorlara üvey annesiyle birlikte kaldıkları evde öz babası Y.K.’nın kendisiyle defalarca ilişkiye girdiğini, bunun sonucunda da hamile kaldığını söyledi.
 
Doktorların durumu bildirmesinin ardından baba Y.K. gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen ve kızının eski nişanlısından hamile kalmış olabileceğini  söyleyen Y.K,. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kütahya E Tipi Cezaevi’ne konuldu.

DNA TESTİNDE ORTAYA ÇIKTI
 
İki aylık hamile olan A.K.’nın karnındaki bebeği hastanede yapılan kürtajla alındı. A.K.’nın kimin tarafından hamile bırakıldığını belirlenmesi için de baba Y.K. ile A.K.’nin eski nişanlısından alınan kan örnekleri İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılan DNA testinde  A.K.’yi öz babası Y.K.’nın hamile bıraktığı belirlendi.
 
Halen tutuklu olan Y.K.’nın yargılanmasına önümüzdeki günlerde Kütahya Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlanacak.
Posta
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257