banner154
banner235

Arda Turan, Uçakta Gazeteciye Saldırıp Ağır Küfürler Etti

A Milli Takım'ın Makedonya maçı sonrası takım kaptanı Arda Turan, geçen yaz yaşanan prim tartışmaları nedeniyle gazeteci Bilal Meşe'ye saldırarak ağır küfürler etti.

Arda Turan, Uçakta Gazeteciye Saldırıp Ağır Küfürler Etti
banner255

Barcelona'da oynayan A Milli Takım kaptanı Arda Turan, Makedonya maçı sonrasında, takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye, hem fiziki hem de sözlü olarak saldırdı.

"SÖYLE BİLAL MEŞE SÖYLE"
 
EURO 2016'da yaşanan prim tartışmaları Makedonya'da takım uçağına da yansıdı. Barcelona'da forma giyen Milli Takım kaptanı Arda Turan, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i de hedef alacak nitelikte hakaretlere imza attı. Gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda, "Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlarda burada! Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi." dedi.

AĞIR KÜFÜRLER: SENİ UÇAĞA ALANIN...
 
Hakaretlerini daha ileri boyuta taşıyan Arda, "Bu ülke böyle ülke! Seni bu uçağa alırlar. Alırlar tabii. Seni bu uçağa alanlara da söylüyorum! Duysunlar. Senin gibi şerefsizi bu uçağa alanların a.... k....! Beni de başkaları gibi zannettin. Şimdi konuş bakalım. Ben futbolu bırakırım ama aileme şerefime laf söyletmem. o... ç... Biz kimden para dilenmişiz. Seni bu uçağa alan kim. Futbolu bırakırım ama şerefime, aileme laf söyletmem. Öyle haber yapamazsın! Patronun Demirören. Sen federasyon başkanının gazetesindesin ya! Federasyon başkanı değil mi senin başkanın. Seni uçağa alanın a.... k...." ifadelerini kullandı.

TERİM, SESİNİ BİLE ÇIKARMADI
 
Arda Turan bu sözleri sarfederken gazeteci Bilal Meşe'nin boğazına sarıldı. Vurmaya da kalkan Arda'yı araya giren gazeteciler ve futbolcular önledi. Arda Turan, uçağın arka bölümüne giderken tüm gazeteci ve basın mensuplarına sinkaflı ifadeler kullandı. Ve uçakta bu görüntüler yaşanırken Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 12 sıra arkasında yaşanan arbedeye hiçbir müdahalede bulunmadı.
(Hürriyet)
 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım