banner154

AVM’de indirim zili çalıyor

SAMSUNLULARIN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİĞİ PİAZZA FIRSAT GÜNLERİ, YENİ MARKALARIN KATILIMIYLA TEKRAR BAŞLIYOR. SAMSUN PİAZZA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE(AVM), ULUSAL VE ULUSLARARASI ÜNE SAHİP DÖRT YENİ MARKANIN KATILIMIYLA, YÜZDE 80’E VARAN İNDİRİMLERİN SUNULACAĞI ‘’FIRSAT GÜNLERİ’’ YENİDEN BAŞLIYOR.

AVM’de indirim zili çalıyor
banner345

Samsunluların yoğun ilgi gösterdiği Piazza Fırsat Günleri, yeni markaların katılımıyla tekrar başlıyor.

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde(AVM), ulusal ve uluslararası üne sahip dört yeni markanın katılımıyla, yüzde 80’e varan indirimlerin sunulacağı ‘’Fırsat Günleri’’ yeniden başlıyor.

“Piazza’da İndirim Zili Çalıyor” sloganıyla başlatılan “Fırsat Günleri”nin 3’üncüsü 14-30 Haziran günlerinde gerçekleştirilecek.

Eşlerini, çocuklarını, kendilerini mutlu etmek isteyen veya uygun fiyatlarla, tasarruflu alışveriş yapmak isteyenler, birbirinden özel markaların ürünlerine yüzde 80’e varan indirimlerle sahip olabilecekler.

Piazza AVM’nin Batı Girişi’nde bulunan Starbucks’ın yanında kurulacak olan stantlarda, ziyaretçiler, Altınbaş, Altınyıldız Classics, Armine ve Greyder markalarından uygun fiyatlarla alışveriş yapabilecek.

Fırsat Günleri’nde markalar yüzde 50,60,70 ve 80’e varan indirimlerle ziyaretçilerin yüzünü güldürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232