banner154

Petek Kuzal: Organizasyonu bakış açımız ile güçlendiriyoruz

Mersin'in ünlü organizasyon firması W Organizasyon, başarısının sırrını cukurovaexpres.com'a anlattı

Petek Kuzal: Organizasyonu bakış açımız ile güçlendiriyoruz
banner255

Mersin'de yüzlerce organizasyonu titizlikle yürüten W Organizasyon, Mersinlilerin organizasyon denildiğinde akla ilk gelen firması oldu. Davetlerden, düğünlere, nişandan, doğuma kadar tüm mutlu anlarınıza ışık tutan W Organizasyon organizasyondan daha fazlasını sunuyor. W Organizasyonun hizmet alanlarını ve başarısının sırrını anlatan Şirket Yöneticisi Petek Kuzal, yaklaşan düğün sezonu öncesi genç çiftlere de önerilerde bulundu. 

İşte W Organizasyon Şirket Yöneticisi Petek Kuzal ile yaptığımız özel röportaj

Bize kendinizden bahseder misiniz?

1981 Mersin doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Başkent Üniversitesi fizik tedavi bölümü mezunuyum. Mezun olduğum tarihten itibaren 12 yıl Özel Yenişehir Hastanesinde fizyoterapist olarak görev yaptım. Bu meslek için oldukça yeterli bir süre olduğunu düşünüyorum. 

Yıllardır arkadaşım olan, hastanede de uzun yıllar  birlikte çalıştığımız sevgili Elif Örener Erdem  W organizasyon'u kurduğu zamandan bu yana yakından takip ediyordum. Kendi işimi yapmak istiyordum, Elif de hem bana hem vizyonuma güvendiği için W organizasyon'u birlikte daha da ileriye taşımaya karar verdik.

W Organizasyonun hizmet alanlarından bahseder misiniz?

Biz W organizasyon olarak düğün, nişan  , açılış, catering, Doğum odası süsleme,konsept doğum günü organizasyonları hizmetleri vermekteyiz. Organizasyon öncesinde ve sonrasında toplantılar yaparak farklı konseptleri yaratmak adına organizasyon sahipleri ile fikir alışverişi yaparak edindiğimiz tecrübeler çerçevesinde onlara danışmanlık yapıyoruz. Organizasyonun her anında müşterilerimizin yanında oluyoruz. W Organizasyon bu güne kadar yaptığı işlerle göz kamaştıran bir kuruluştur. Bu kuruluşun insanlar üzerinde etki yaratmasının sebebi ise, bakış açımız olmuştur. Organizasyon demek sadece görsellik demek değildir. Konseptin bütünlüğünü sağladığınız zaman insanlar üzerinde olumlu etki yaratacak ortamı sağlayabilirsiniz. Biz bakış açımızla bunu gerçekleştiriyoruz. 

İnsanlar neden W Organizasyonu tercih etmelidir?

W Organizasyon hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz organizasyonların gerçeğe dönüşmesi adına insanlara ışık tutuyor. Özellikle gelin adaylarımızın kim bilir kaç yaşından beri hayalini kurdukları bir düğün var. Bunu tam anlamıyla, onların istedikleri gibi hayata geçirmek bizim görevimiz. Sadece masa üzeri süslemesi gibi görünen bu işin arkasında gerçekten özveri ile çalışan bir ekip var. Düğün gününe kadar yapılması gerekenler, düğünün akışı, fotoğraf video nikah işlemleri gibi konular ile de biz ilgileniyoruz. Kesinlikle hataya yer yok, çünkü telafisi yok. O nedenle işimizi titizlikle yürütüyoruz. Bu da yaptığımız her işe yansıyor diye düşünüyorum.

Düğün yapacak olan çiftlere önerileriniz ne olur?

Bu sene düğünlerde bol çiçek olması bekleniyor. Tek renk çiçeklerden ziyade daha bohem havası olan buketler ve canlı yeşillikler oldukça revaçta. Düğünlerde tema belirlemek de organizasyonun tasarımı açısından oldukça önemli.
Düğün organizasyonunda canlı yeşillikler ve çiçeklerle süslenmiş çelenkler 2018 düğünlerinde oldukça sık göreceğimiz detaylardan. Nikah alanı arkasında bulunan fonlar çok önemli olmaya başladı. Gelin damat masası kullanmamaya başladık, gelin ve damat arkadaş masalarında oturmaya başladı. Çiçekler artık tavanları da süslemekte. Avizeler de Çiçeklerle kaplandığında çok güzel ve ihtişamlı duruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232