banner154

Yaz aylarında terden ve kötü kokudan korunmanın yolları

EYL Parfüm işletmecisi Özkan Aydanarığ yaz aylarında kötü kokudan korunmanın mümkün olduğunu belirtti.

Yaz aylarında terden ve kötü kokudan korunmanın yolları
banner255

Mersin’de Babil kavşağında hizmet veren EYL Parfüm, doğal ürünleri ile ter kokusundan uzaklaştırıyor. EYL Parfüm işletmecisi Özkan Aydanarığ, EYL Parfüm bünyesinde bulunan deodorizer ürünü ile gün boyu ter kokusundan uzak kalınabileceğini belirtti.

Duş sonrası deodorizer ürününü vücuda uyguladıktan sonra ter kokusunu hapsettiğini belirten Aydanarığ, ‘Mersin gibi sıcak bir kentte yaşayanlar için bulunmaz bir ürün olan deodorizer, içersinde gaz ve ter bezlerini tıkayacak herhangi bir kimyasal barındırmıyor. Tamamen doğal bir ürün ve gün boyu etkisini gösteriyor’ dedi.

Gün içerisinde kötü kokulardan uzak kalmak adına ‘tam uyum’ ürünlerini de öneren EYL Parfüm işletmecisi Aydanarığ, ‘ Çoğu kişi parfüm kullanımında yanlış uygulama yapıyor. Bu yanlışa düşmemek adına öncelikle ‘tam uyum’ diye adlandırdığımız ürünlerimizle gün boyu ferahlığı güzel ten kokusunu yakalayabilirsiniz. Nedir bu tam uyum? Tam uyum duş sırasında vücudumuzu önce duş jeli ile yıkadıktan sonra, nemli vücuda uygulanan losyon ile devam eder. Bu işlemlerin ardından parfüm uygulandığı takdirde tenimiz güzel kokmaya başlar ve etkisi daha uzun olur. Terin üzerine sıkılan parfüm ne kadar kaliteli ve kalıcı olursa olsun etkisi çok az oluyor. Bu yüzden EYL parfümün tam uyum paketi uzun ve sürekli kokular için tasarlanmıştır’ dedi.

Doğal bakım ürünleri

EYL parfüm doğal bakım ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kimyasal ürünlerden uzak durmak isteyenlerin tercihi haline EYL parfüm doğal bakım ürünleri, etkisini kısa sürede gösteriyor. Katkı maddesi kullanılmadan üretilen ürünlerin cildi besleyici özelliği ile lekelerden arındırarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.
Özel şampuanlardan araba kokusuna kadar koku meraklısı kişilerin mağazası olan EYL Parfüm, Mezitli Babil kavşağında hizmet vermeye devam ediyor.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner325

banner232