banner154

Vural Grup'tan fidan bağış kampanyasına destek

Vural Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural orman yangınları sebebi ile bir açıklama yaparak fidan bağışına tam destek verdiklerini söyledi.

Vural Grup'tan fidan bağış kampanyasına destek

Türkiye'nin orman yangınları ile mücadele etmesinin ardından birçok kurum kuruluş ve şirketler fidan bağış kampanyası ile doğaya destek veriyor. Yaratılan bütün canlılara değer verdiklerini belirten Vural Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural'da yaşanan orman yangınları sonrasında fidan bağış kampanyasına destek olduklarını belirterek herkesi fidan bağışı yapma konusunda duyarlı olmaya davet etti. 

Vural, "Öncelikle yaşadığımız bu üzücü felaketin bir an önce son bulması tek temennimizdir. Ülkemizin birlik ve beraberlik gücü her zamanki gibi yine üst seviyelerdedir. Bizlerde Vural Grup olarak TEMA Vakfı'nın başlatmış olduğu fidan bağış kampanyasına İstihdam sağladığımız kişi sayısı kadar destek veriyoruz. Buradan bütün şirket, kurum kuruluş, STK ve Odalarımızı fidan bağışı yapma noktasında duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu üzücü felaketin tekrar yaşanmamasını temenni eder, yangında yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyorum. Geçmiş olsun Türkiyem" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner380

banner357

banner381