banner154

Ümit Kısacık: Mersin'de marka yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz

Mersin’de uzun yıllardır gıda sektöründe hizmet veren Ümit Kısacık, Espresso Factory Yenişehir şubesini açtı.

Ümit Kısacık: Mersin'de marka yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz
banner255

Lezzetli ürünleri ile Mersin’de fark yaratan Espresso Factory’nin açılışına Toroslar Belediye Başkanı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ve Mersin cemiyet hayatından birçok kişi katıldı. Açılışta ürünlerini misafirlere sunan Espresso Factory, Mersinliler tarafından büyük beğeni topladı.

Mersin’de kendi markalarını yarattıklarını belirten Espresso Factory kurucusu Ümit Kısacık, Mersin başta olmak üzere çeşitli illerde şubeleşerek franchise vereceklerini belirtti. Kısa sürede geniş bir kitleye hitap ettiklerini vurgulayan Kısacık, ‘Sektörde uzun yıllardır yer almamızın avantajı ile Mersin’de bir marka yaratmaktan son derece mutluyuz. Espresso Factory ile kısa sürede geniş bir kitleye hitap ettik. Ürünlerimizin kalitesi doğrultusunda her zaman kendimizi yenileme fırsatı bulduk. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma ve Mersinlilere sonsuz teşekkür ederim’ dedi.

Forum civarında hizmete giren Espresso Factory önümüzdeki günlerde Mersin Marina şubesinin de açılışını gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner232