banner154

TURAB’dan Şemsa Öner’e teşekkür

Türk-Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği 16. Kuruluş Yıldönümü Hilton otelde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Gecede Ar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şemsa Öner’e teşekkür plaketi verildi.

TURAB’dan Şemsa Öner’e teşekkür

ÖZEL HABER - Barış Köksal

Canan Sunay’ın Genel Başkanlığını yürüttüğü TURAB, 16. Kuruluş Yıldönümünü Hilton otelinde kutladı. Geceye Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve TURAB’ın İl Temsilcilerinin yanı sıra siyaset ve iş dünyası temsilcileri katıldı.

TURAB’da 10’uncu ve 15’inci yılını dolduran üyelere ödülleri verilirken, Ar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şemsa Öner’e ise geceye sağladığı destekten dolayı teşekkür plaketi verildi. Öner, teşekkür plaketini TURAB Genel Başkanı Canan Sunay ve Mersin Baro Başkanı bilgin Yeşilboğaz’ın elinden aldı.  TURAB’ın Mersin ve Türkiye için birçok başarılı projeye imza attığını belirten Öner, “Mersin’in ve Türkiye’nin TURAB gibi çalışkan derneklere ihtiyacı var. Toplumlar arası birleştirici güç olma özelliği taşıyan TURAB’ın 16’ıncı yılını kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232