banner154

Sunix Mersin'de açıldı

12 Yıldır Mersinlilere hizmet veren Gürtel İletişim, Türkiye'nin en popüler cep telefonu aksesuar ithalatçılarından olan Sunix mağazasını Mersin'de açtı.

Sunix Mersin'de açıldı

Sunix Mersin Gürtel İletişim işletmecisi Gürhan Yıldırım, Sunix gibi önemli bir markayı Mersinlilere kazandırmaktan mutlu olduklarını belirterek, "Mersin'de toptan ve perakende olarak iki mağaza açtık ve iki servis aracı ile Mersin'in tüm ilçelerindeki bayilere hizmet veriyoruz. Ayrıca kaliteli ürünlerimizi Mersin Metropol iş hanında bulunan perakende mağazamızda da müşterilerimize sunuyoruz. En çok satılan cep telefonu markalarının batarya, seyahat ve araç şarjı, kulaklık, kablolar, kapak ve kılıf gibi aksesuarların toptan ve perakende satışını gerçekleştiriyoruz. Cep telefonu aksesuar ürünlerinin tamamını Mersin bölgesine dağıtıyoruz ve yeni açılan mağazamızda cep telefonu aksesuarlarının yüzlerce çeşidini bulabilirsiniz" dedi.

Türkiye'de en çok tercih edilen markalar arasında olan Sunix'in ana bayisi olan Gürtel İletişim işletmecisi Gürhan Yıldırım, kısa sürede Mersin içerisinde Mersin'in en çok tercih edilen markası haline geleceklerinin altını çizdi. Sunix ürünlerinin garantili olduğunu işaret eden Yıldırım, " Sunix kullananlar asla mağdur edilmiyor. Bizler bu konuda Gürtel İletişim olarak çok hassas davranıyoruz" şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232