banner154

Sultaşa Otel yenilendi

Mersin’de uzun yıllardır şehir oteli olarak hizmet veren Sultaşa Otel, covid-19 sürecini fırsata çevirerek tüm odalarını yeniledi.

Sultaşa Otel yenilendi

54 standart odası, 13 connection (bağlantılı) oda, 2 süit odası ile toplam 84 adet odayla hizmet veren, Mersin’in en büyük açık alanına sahip, denize sıfır konumda, organizasyon ve toplantıların yoğun yapıldığı Sultaşa Otel, odalarına yaptığı değişiklikle misafirlerinin beğenisini toplamayı başardı.

Perdeden, yatağa, tasarımından televizyonuna kadar her alanda değişiklik yapan otel, müşterilerine konforlu hizmet sunmaya devam ediyor.  Kısa bir süre sonra lobi ve otel girişinde de yenilenme sürecine girecek olan otel, özellikle Mersin iş dünyası ve çevre illerden gelen iş dünyası temsilcilerine ev sahipliği yapıyor. Covid-19 tedbirlerinin üst seviyelerde tutulduğu otelde, dezenfekte ve hijyen uygulamaları sürekli olarak yapılıyor.

Mersinlilerin konforu için inovasyon ışında ilerlediklerini belirten Sultaşa Otel Müdür Yardımcısı Fatma Çetin, “Covid-19 sürecini fırsata çevirerek tüm odalarımızda genel bir değişim yaptık. Baştan aşağı değişikliğe gittiğimiz odalarımız şık bir tasarımla daha konforlu hale geldi. Her odamızda LCD televizyon mevcut. Kısa zaman içerisinde otelimizin lobisinde de yenilenme olacaktır. Uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışımızla turizm sektörüne yön veren yol haritamızı bu tarz değişimlerle daha da güçlü tutuyoruz. Misafirlerimizin konforu bizim birinci önceliğimizdir” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı da gerekli tüm tedbirleri aldıklarını belirten Çetin, “Otelimiz Covid-19 salgınına karşı sürekli olarak dezenfekte ediliyor. Otel girişinde misafirlerimizin ateşini ölçüyoruz ve ateşi yüksek olan misafirlerimizi ilgili sağlık kurumlarına yönlendiriyoruz. Lobi, odalar, restoran, idari odalar kısacası otelimizin her alanı düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Personellerimizin maske ve eldiven takmadan hizmet vermesi kesinlikle yasaktır. Bu gibi sterilizasyon durumları için personellerimiz özel olarak eğitimden geçti. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli, o yüzden Sultaşa Otel ailesi olarak gerekli tüm tedbirleri almış durumdayız. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile otelimizde konaklayabilirler” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232