banner154

Serdar Soydan’dan Cihat Gündoğar’a ziyaret

Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin Gündoğar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Gündoğar’ı ziyaret etti.

Serdar Soydan’dan Cihat Gündoğar’a ziyaret
banner255
banner335

Yaklaşan yerel seçim öncesi iş insanlarını ziyaret eden Cumhur İttifakı Mezitli Adayı Serdar Soydan ve Başkan Gültekin, İşadamı Cihat Gündoğar’ı ziyaret ederek Mezitli ile istişarelerde bulundular. Mezitli’nin ve Mersin’in geleceği için çok çalışacaklarını ifade eden Soydan, ‘Mezitli’ye yapacağımız projelerle kısa sürede Mersin’i hak ettiği noktalara getireceğiz. Mezitli’de gerek büyük çapta iş ağına sahip olan firmalarımız gerekse kobi ölçekli esnaflarımıza belediyenin bütün imkanlarını seferber edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kentimizin ve ilçemizin gelişimine ve büyümesine katkı sağlayan iş adamlarımıza her zaman ihtiyacımız var. Mezitli’de yüzlerce kişiye istihdam sağlayan, kentimizin estetiğine değer katan, ekonomik kalkınma alanında büyük pay sahibi olan inşaat sektörünün sorunlarını ivedilikle çözeceğiz’ dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Gündoğar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Gündoğar, ‘Bizler iş dünyası olarak kentimiz, bölgemiz ve vatandaşlarımız için yoğun bir çalışma içerisinde olduk. İnşaat sektörü Türkiye’nin ekonomik çizelgesini her zaman üst seviyelerde tutan bir sektördür. Önümüzde bir yerel seçim var ve bu seçimin illaki bir kazanını olacak. Seçimi kim kazanırsa kazansın Mersin’in kazanmasını istiyorum. Ziyaretlerinden dolayı Cumhur İttifakı Mezitli Adayı Serdar Soydan’a teşekkür eder, çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232