banner154

Paşa 33 Künefe hizmet vermeye başladı

Mersin'de tatlı denildiğinde akla ilk gelen yerler arasında olan Paşa 33 Künefe, 1 Haziran itibari ile hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor. 

Paşa 33 Künefe hizmet vermeye başladı

Covid-19 tedbirleri kapsamında kapatılan işletmelerin 1 Haziran itibari ile yeniden açılması kentte hareketliliğe neden oldu. Uzun bir aradan sonra yeniden hizmet vermeye başlayan Paşa 33 Künefe geniş bir hijyen önlemi aldı. Kapı girişinde dezenfekte makinesinin olduğu tatlı salonunda servis personelleri siperlik ve eldiven takmadan servis yapmıyor. 

Covid-19 tedbirlerini üst seviyede tuttuklarını belirten Paşa 33 Künefe Kurucusu Rıdvan Cabadak, "A'dan Z'ye tüm hijyen önlemlerimizi alarak özlenen lezzetlerimizi yeniden Mersinlilere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salonumuz geniş bir salon olması açısından sosyal mesafeye uygun masa dizaynında herhangi bir sorun yaşamadık. Tatlı yemeye gelen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile buradan hizmet alabilirler. Kapı girişine dezenfekte makinesi koyduk, personellerimizin hepsinde siperlikler mevcut. Servis yapan personellerimiz kesinlikle siperlik ve eldiven takmadan servise başlamıyorlar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232