banner154

Özhan Özdemir: Cumhuriyet milletimizin egemenliğidir

Naturel Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Özdemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı

Özhan Özdemir: Cumhuriyet milletimizin egemenliğidir
banner255
Özdemir mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetin 94. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlamıştır.

Bu birliktelik ve beraberliği hiçbir güç bozamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti sonsuza dek birlikte kardeşçe yaşamaya devam edecektir. Bu nedenle bizlere ve gelecek nesillere düşen en büyük görev, Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünü, milletle topyekün elele, gönül gönüle savunmak, iç ve dış tehditlere karşı duyarlı olmaktır. Milletimiz her zaman olduğu gibi, bu günde milli birlik ve beraberliğine kast eden şer odaklarına karşı daima dik ve beraberdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurtuluş Savaşı'nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakârlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232