banner154

Neslihan Toktaş Luxury Showroom 1. Yılını Kutladı

Mersin’de önceki yıl hizmete açılan Neslihan Toktaş Luxury açılışının 1. Yılında Mersinli moda severleri bir araya getirdi. 

Neslihan Toktaş Luxury Showroom 1. Yılını Kutladı

Neslihan Toktaş tarafından kurulan Neslihan Toktaş Luxury, giyimine önem veren Mersinli kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kadın modasının yakın takipçisi olarak bilinen Neslihan Toktaş, birbirinden tarz kadın giyim modellerini Mersinli kadınların beğenisine sunuyor. Özellikle iş kadınları tarafından tercih edilen Neslihan Toktaş Luxury, önceki günlerde moda severleri mağazasında buluşturarak 1. Yılını kutladı. 

Birçoğu özel tasarım olan gece kıyafetlerinden elbiseye, günlük kıyafetlerden ayakkabıya kadar zengin ürünleri kadın müşterilerinin beğenisine sunan Toktaş, Mersin’de bu işi yapmaktan keyif aldığını belirterek, “Modaya olan tutkumu mesleğe dönüştürmek için 1 yıl önce Neslihan Toktaş Luxury Showroom’u kurdum. Mersin’de bu işi yapmak bana büyük bir keyif veriyor. Birbirinden şık kadın giyim modellerimizle birçok Mersinli kadını giydiriyoruz. Özellikle iş kadınları tarafından tercih edilmez bizi son derece memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232