banner154
banner235

Murat Altındere'den, Ömer Halisdemir çıkışı

Mersinli Avukat Murat Altındere, Ömer Halisdemir'in hem avukatlığını yapmak istediğini, hem de davayı kaybetmeleri halinde tazminatı kendi ödemeye hazır olduğunu söyledi

Murat Altındere'den, Ömer Halisdemir çıkışı
banner255
Şehit Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Darbeci General Semih Terzi'nin ailesinin kendilerine 90 bin TL'lik tazminat davası açtığını söyleyerek, "90 bin lira Ömer Halisdemir'in öldürdüğü kişinin ailesi dava açmış. Ben evde televizyonda izledim. Türk milleti bunu duysun. Ben barolar birliği başkanımla telefonla görüştüm bizde dava açıyoruz. Alınan tazminatı da Türk Silahlı kuvvetlerine hibe ediyoruz.'' demesi üzerine Mersinli Avukat Murat Altındere, 'Ben kahraman şehidimizin hem avukatlığını yapmaya, davayı kaybedersekte tazmunatı kendim ödemeye razıyım' dedi.

Gazetemizin sorularını yanıtlayan Av. Murat Altındere, 'Türkiye Cumhuriyeti açısından bu kadar önemli bir iş yapmış olan kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'in hem avukatlığını yapmak büyük bir şereftir, hem de o tazminatı ödemek büyük bir onurdur' dedi.

İşte Murat Altındere'nin o twiti:

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232