banner154

MERTAŞ iş hacmini artırdı!

Mersin'de inşaat malzemeleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren MERTAŞ, iş hacmini her geçen gün artırıyor.

MERTAŞ iş hacmini artırdı!

Genç İşadamı Doğukan Acar yönetimindeki MERTAŞ, Seramiksan markası ile yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl MERTAŞ'ın büyüme odaklı çalışmaları ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Acar, MERTAŞ'ın iş hacminde olumlu yönde gelişmeler yaşandığının tekrar altını çizdi. Acar, "MERTAŞ olarak büyüme odaklı yaptığımız alt yapı çalışmaları sonuç vermeye başladı. Büyümenin yanı sıra yavaş yavaş ve zemini sağlam bir büyüme hedefliyoruz. Bunun için de önceliğimiz iş hacmimizi artırmaktı. Pandeminin ortaya çıkması ile birlikte neredeyse tüm sektörler olumsuz etkilenirken inşaat malzemeleri sektöründe ibre tersine döndü. Hal böyle olunca iş hacmimizde ciddi oranda bir artış yaşandı" dedi.

Sağlıklı büyümeye ilk olarak Silifke'den başlayacaklarını belirten Doğukan Acar, "Silifke Showroom ile şubeleşme yolunda önemli bir adım atacağız. Sonrasında ise Mersin'in 13 ilçesinde aynı ölçüde yatırımlarımız olacak. Bu yatırımlar MERTAŞ'ın büyüme yolundaki en önemli kapıları olacak" dedi.

34. Cadde üzerinde bulunan Seramiksan Showroom'undaki ürünleri ile de evini yenilemek isteyen, sıfırdan ev hayali kuranların taleplerine ciddi ölçüde cevap veren MERTAŞ, kısa sürede büyük bir ivme yakalayarak Mersin'e kendini kanıtlamayı başardı.

MERTAŞ İLETİŞİM : 0542 827 68 96


 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357