banner154

Mersin’de sahil yolu 3 gün trafiğe kapatıldı, esnaf tepki gösterdi

2019 yılı sezon açılışı 1. etap Türkiye Bisiklet Şampiyonası nedeni ile Mersin’de sahil yolu 3 gün trafiğe kapatıldı.

Mersin’de sahil yolu 3 gün trafiğe kapatıldı, esnaf tepki gösterdi
banner255
banner335

Mersin’de düzenlenen 2019 yılı 1. Etap Türkiye Bisiklet Şampiyonası nedeni ile Adnan Menderes bulvarı trafiğe kapatıldı. Mersin’in trafik akışının en yoğun yaşandığı Adnan Menderes bulvarının trafiğe kapatılmasına sahil yolu üzerindeki esnaflar tepki gösterdi. 3 gün sürecek yarışmalar nedeniyle, Adnan Menderes Bulvarı Meteoroloji Kavşağı ile Babil Alt Kavşağı arası 07.00-18.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
sahil esnafı
sahil esnafı - 6 ay Önce

bu memleketin valisi belediye başkanı ne işe yarar? çok mu istiyorsunuz, yukarıda stad çevresinde yapsanıza! sanki ekonomi çok iyi ya birde siz mahfedin esnafı. lanet olsun sizin gibi yöneticilere..

Fatma karakays
Fatma karakays - 6 ay Önce

Sportif faaliyetler gurur verici,ancak yol kapatma uygulaması yanlışlarla dolu,sadece esnaf değil, sahile yakın oturan tüm halk madur oldu.dün sabah 07.30 da yaşlı annemi hastaneye götürdüm sahil kapalı idi.tamam da: gmk Bulvarıyla adnan menderes Bulvarı arasındaki mahallelere neredeyse bütün girişler kapatıldı. Eve dönmek için çok zorlandık.öğleden sonra tetkik sonucu için tekrar çıktık dönüşte daha çok giriş kapatılmıştı.ara mahallelere girişi neden kapatıyorlar?sahile çıkışlar kapatılsın da diğerleri neden kapatılıp insanlar mağdur ediliyor?neredeyse bir saate yakın döne döne zorla evimizin sokağına girdik.kendi arabamız olmasa da hastamızı taksiyle götürecek olsak 250_300 tl ödemeniz gerekirdi.üstelik hastanın rahatsızlığı cabası.ayrıca gmk deki yoğunlukta hastam kriz geçiriyor olsa yolda ölmemesi mucize olurdu.nu konuda yetkililer lütfen empati yapsınlar ona göre trafik düzenlemesi yapsınlar.

SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232