banner154
banner235

Mersin Valisi'nden Özaltın Ahşap'a ziyaret

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Özaltın Ahşap'ı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Altın'dan bilgi aldı.

Mersin Valisi'nden Özaltın Ahşap'a ziyaret
banner255

Özaltın Ahşap Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Altın ile oğulları, Pazarlama ve Projelendirme Bölümü Yöneticisi İnşaat Yüksek Mühendisi Hilmi Can Altın ve Üretim Planlama ve Fabrika Yöneticisi İnşaat Mühendisi İsmail Cem Altın tarafından kapıda karşılanan, Mersin Valisi Ali İhsan Su, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve MTOSB Müteşebbis Heyet Üyeleri fabrikda incelemelerde bulundu.

Vali Su, firma yetkililerinden üretim bandı ve ürünler hakkında bilgi alırken, Kurucu Özkan Altın, 'Ahşap kapı, pencere ve mutfak dolabı üretiminde, dünya ölçeğinde gelişen üretim teknolojilerini takip ederek, eş zamanlı olarak makine yatırımlarını gerçekleştirdik. Kapasite ve hızdaki artışla birlikte, bütün imalat süreçlerindeki “kusursuzluk” yaklaşımı, şirketimiz için yeni bir dönemin kapılarını açtı ve Özaltın Ahşap Negna markası ile kendini Türkiye’nin seçkin projelerine kabul ettirdi. 2014 yılından itibaren ürünlerini, tüm Türkiye genelinde Negna markasıyla tanıtmaya başlayan şirket, Türkiye’nin en gözde projelerinin çözüm ortağı olarak adından söz ettirdi. Yılda ortalama 5 bin daireye tam teşekküllü üretim yapan Negna, imzasıyla yapılara değer katan bir marka haline geldi. Şirketimiz; yüksek standartlara sahip ürün kalitesi, beğeni kazanan tasarımları, iş teslimindeki hızı, doğru ürün ambalajlama sistemi, montaj başarısı ve garanti kapsamındaki hizmet süreçleriyle tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılama noktasına geldi' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257