banner154

Mersin'de Korona Virüs şüphelisi böyle götürüldü

Mersin'de korona virüs şüphelisinin götürülme anı kameralara böyle yansıdı. Şüpheli kişi götürüldükten sonra Akdeniz Belediyesi İtfaiye ekiplerinin apartmanda ve sokakta dezenfektan çalışması yapması vatandaşlardan büyük takdir topladı. 

Mersin'de Korona Virüs şüphelisi böyle götürüldü

cukurovaexpres.com ÖZEL HABER/ BARIŞ KÖKSAL

Tüm dünyada etkisini devam ettiren covid-19 salgınının izleri Mersin'de de sürüyor. Öğle saatlerinde  Mersin'in Akdeniz ilçesine bağlı İstiklal caddesinde bir evde korona virüs şüphelisi sağlık ve emniyet ekiplerini alarma geçirdi.  Bir vatandaşın evinin balkonundan cep telefonu ile çektiği ve sosyal medya hesaplarımıza ilettiği görüntüde, covid-19 şüphelisinin evinden alındığı ortaya çıktı.Şüpheli kişi özel sağlık ekipleri ve emniyet güçleri eşliğinde  testi yapılmak üzere hastaneye götürüldü.


HASTANEDEN KAÇTIĞI İDDİA EDİLDİ

Şüpheli kişinin daha önce Covid-19 şüphesi ile gözlem altında olduğu hastaneden kaçtığı iddia edildi. 


AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI GÜLTAK VATANDAŞLARDAN TAKDİR TOPLADI

Covid-19 şüphelisi kişinin hastaneye götürülmesinin ardından Akdeniz Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri tarafından apartmanda ve sokakta yapılan dezenfektan çalışmaları sonrası vatandaşlar Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak'a ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner333

banner232