banner154

Mersin Büyükşehir itfaiyesi izledi, genç kadın canından oldu

Mersin’de bir apartmanın 8. katında çıkan yangında balkon korkuluklarına çıkan kadın, itfaiye personelinin bakışları arasında kendisini yere bırakarak hayatını kaybetti.

Mezitli ilçesinde meydana geldi. Yurtdışında yaşayan ve bir iş için Mersin’e gelen 38 yaşındaki Yasemin Özel’in 8. kattaki evinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının birden büyümesi üzerinde korku ve paniğe kapılan kadın, balkona çıkıp korkulukları tutarak kendini aşağıya sarkıttı. Yaklaşık 1 dakika boyunca korkuluklara asılan kadın, ellerini bırakıp 8. kattan binanın bahçesine düştü. Ağır yaralanan Özel, olay yerinde hayatını kaybederken itfaiye personelinin olaya sadece izlemekle yetindiği anların görüntüleri ortaya çıktı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekiplerinin yere branda ya da atlama yatağı açmazken olayı sadece izlemekle yetinmesi Mersin'de büyük tepkiye neden oldu. 

Şimdi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa bey
Mustafa bey - 3 hafta Önce

Vahap Beyin ne suçu var. Adam işi gücü yok itfaiye kadrosu ile mi uğraşıyor.. Vahap başkan her soruna koşuyor. Ama sorumlu varsa ceza alsın

SIRADAKİ HABER

banner219

banner232