banner154

Loba Cafe müşterilerini bekliyor!

Mersin'in geniş hacimli kafelerinden biri olan Loba Cafe, kademeli normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte 250 kişilik müşteri kapasitesi ile birlikte bu gün itibari ile hizmete kaldığı yerden devam ediyor. 

Loba Cafe müşterilerini bekliyor!

cukurovaexpres.com/ ÖZEL HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kademeli normalleşme süreci ile ilgili açıklamasının ardından restoran ve kafe işletmecileri kepenkleri yeniden açmanın heyecanını yaşıyor. Mersin genelinde birçok esnaf müşterilerine yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bunlardan biri de Mersin'de gençlerin adeta ikinci evi haline gelen Loba Cafe... 4 katlı geniş bir yapıya sahip olan Loba Kafe, 500 kişilik kapasitesinin yüzde 50'sini kullanarak yaklaşık 250 kişiye kadar müşteri ağırlayabilecek. Pandemi kurallarına uygun hale getirilen mekanda tüm hijyen önlemleri alındı. 

Pandeminin ülke genelinde özellikle esnaflara ciddi zarar verdiğini belirten Loba Cafe Kurucusu Oğuz Karadadaş, "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın kademeli normalleşme ile ilgili yaptığı açıklama sonrasında Mersinimizde de birçok esnaf kepenklerini yeniden açtı. Biz de Loba Cafe olarak gerekli tüm kurallara uyarak hijyen önlemlerimizi aldık. 500 kişilik kapasitemizi 250 kişiye düşürdük ve akşam 19'a kadar Mersinlilere hizmet vermeye başladık. Mersinimiz şuanda yüksek riske sahip. Umut ediyoruz ki en kısa zamanda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak en düşük risk grubundaki iller arasına girerek eski günlerimize kavuşuruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Bu kapsamda tüm Mersinlileri Loba Cafe lezzetleri ile denizin eşsiz güzelliğini izlemeye davet ediyorum" dedi. 


Loba Cafe İletişim: 0532 497 33 16

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357