banner154

La Sista’dan görkemli başlangıç

Düğün, kına, nişan, doğum günü ve özel davetlerin Mersin’deki aranan isimleri Elif Örener ve Duygu Antmen Çekinmezer, yeni yatırımları La Sista ile büyük beğeni topladı.

La Sista’dan görkemli başlangıç
banner345

Mersin’de organizasyon denilince akla ilk gelen isimler olan Elif Örener ve Duygu Antmen Çekinmezer, La Sista ile Mersin’e damga vurdular. Cumartesi gecesi Mersinli iş insanlarının katıldığı özel bir parti ile kapılarını açan La Sista, mekanın konsepti ve görsel şovları ile davetlileri büyüledi. Gecede Mersin’in başarılı sanatçıları Nazlıcan ve Mami sahne alırken, Matmazel Coco La Sista sahnesinde yaptığı şovlarla herkesi kahkahaya boğdu. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan partide gecenin ilerleyen saatlerinde davul ve ışık şovları sergilendi.

Mersin’de sıradışı organizasyonlara imza atacaklarını belirten La Sista Kurucuları Elif Örener ve Duygu Antmen Çekinmezer ‘Mersin’de farklı ve bir o kadar da sıcak organizasyonlara imza atma isteğimiz bizi La Sista ile buluşturdu. 250-300 kişilik oturma kapasitesi bulunan mekanımızı özel olarak tasarladık. Kına, nişan, doğum günü ve özel davetlerle Mersinlilere hizmet vereceğiz. Mersinlilerin farklı konsept arayışına cevap vereceğimiz bir mekanda eşsiz organizasyonlara kaldığımız yerden devam edeceğiz. ’ ifadelerini kullandılar.

Lasista İletişim: 0534 787 79 11

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232