banner154

Jonat’s House Make-Up uzmanları Divan Mersin'e geliyor

Saç ve makyaj konusunda ünlenen Jonat’s House Make-Up uzmanları Divan Mersin ve Makdis Pırlanta işbirliği ile Mersin'e geliyor.

Jonat’s House Make-Up uzmanları Divan Mersin'e geliyor

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Divan Mersin Oteli ve Makdis Pırlanta işbirliği ile 8 Mart’ta Divan Otel’de Jonat’s House saç ve makyaj uzmanları Furkan Yalçıner ve Gökhan Yalçıner’in gerçekleştireceği Workshop’ta makyajın püf noktaları anlatılacak. Etkinlik 8 Mart tarihinde 13:00 - 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.


Programla ilgili açıklama yapan Divan Otel Mersin Genel Müdürü Özkan Özek, “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Divan Mersin ve Makdis Pırlanta işbirliği ile gerçekleştireceğimiz ve elde edilecek gelirin tamamını “Mersin Günebakan Kadın Derneği” ne bağışlayacağımız etkinliğimizde, katılımcıları ülkemizin en önemli saç ve makyaj uzmanlarını bünyesinde barındıran Jonat’s House Akademi eğitmenleri ile buluşturacağız

Sağlık Bakanlığımızın belirlediği Pandemi kuralları nedeni ile kısıtlı sayıda katılımcıyı kabul edebileceğimiz etkinliğimizin ücretini 175 TL olarak belirledik. Bu özel günde katılımcılarımız ülkemizin önemli make-up artistlerinden hem makyaj konusunda, hem makyaj tonuna göre mücevher kullanımı konusunda Divan ayrıcalıkları ile keyifli bir eğitim alacak hem de Mersin Günebakan Kadın Derneği’ne bağışta bulunarak ihtiyaç sahibi kadınlara yardım etmiş olacaklar” dedi.

Rez: 05497981584

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357