banner154
banner235

İşte MTSO'nun yeni meclisi

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, 1 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirdiği seçimle birlikte Meclis üyelerini seçti.. İtiraz süreleri açık olmak kaydıyla işte seçilen isimler..

İşte MTSO'nun yeni meclisi
banner255

Yoğun bir katılımla, Mersin Gazipaşa Okulunda gerçekleşrilen seçimle MTSO Meclis Üyeleri belirlendi.  İşte MTSO Meclisi'ne girmeyi başaran isimler;

1- Meyve Sebzelerin İşlenmesi ve Ticari Komite üyeleri

Eren Tarım- Hakan Sefa Çakır

Yücesoy - Yusuf Vedat Yücesoy

Nurettin - Nurettin Cumaoğlu

2- Sebze ve Meyve Komisyoncuları Komite Üyeleri

Metin Beyhan - Metin Beyan

Suphi Yılmaz - Suphi Yılmaz

Kutluay Sebze Meyve - Haluk Mutluay

3- Hububat Bakliyat ve Ticari Komite Üyeleri

Arbel - Mahmut Arslan

Memişoğlu - Veysel Memiş

4- Hayvansal Ürünler ve Destek Faaliyetleri

Polat Balıkçılık - Abbay Polat

Seçkin Tatar

5- Tarım Destek Faaliyetleri

Hekimoğlu - Enis Gürbüz Hekimoğlu

Yavuz Dış Ticaret - İsmail Yavuz Özgüven


6-  Toptan Gıda ve Muhtelif Ticaret

Makras Gıda - Murat Yılmaz

Ufuk Gıda - Metin Sapan

Dönmezler - Tevfik Dönmez

7- Perakende Gıda ve Muhtelif Ticaret

Lale Gıda - Halil Topçu

Eko Baymar - Şemsettin Bayar

Hasancaoğlu - İshak Mehmet Hasancaoğlu

8 - Dayanıklı Tüketim Malları Komite Üyeleri 

Hamit Doğan Elektrik - Hamit Doğan

Yılmazlar Dayanıklı Tüketim - Hasan Yılmaz

9- Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekominasyon ve Büro Cihazları

Kayacı Bilgisayar - Hakan Kayacı

Penguen Bilgisayar - Ali Mehmet Ak

AFZ Sistem - Ali Soyutürk

10 - Akaryakıt,  LPG,  Madeni Yağ İşlenmesi ve Ticareti

Ran-Pet  - Hüseyin Çalışkan

Orpet - Mehmetcan Duman

MSO - Mesut Özcömert

11- Tekstik, Konfeksiyon ve Ayakkabı Ticareti

Zeynep Çeyiz - Özcan Demir

Poyrazlar - M. Rıza Boyraz

Bozbeyler - Hakan Bozbey

12- Mobilya Halı ve Ev Eşyaları

Barok Mobilya -Osman Kiper

İpek Mobilya - Hasan Hüseyin İpek

13- Ulaşım Araçları İmalat Satış ve Onarım

Mancı Kemal Otomotiv - Kemal Akdemir

Nedim Otomotiv - Nedim İkanç

Los Por Oto - Mesut Tozlu

14- İkamet Araçlı İnşaat

Cihad Gündoğar - Cihad Gündoğar

Kerimoğlu İnşaat - Yılmaz Kerimoğlu

Belkar İnşaat - Ahmet Belice

Baltaoğlu Madencilik - Bayram Özbalta

15- Mühendislik ve Mimarlık

Çağatay Güneş Mühendislik - Sadık Çağatay Güneş

Arıcı Mimarlık Mühendislik - Selami Arıcı

16- İnşaat Malzemeleri Üretimi ve Tİcareti

Kabadayılar İnşaat - Mustafa Kabadayı

Yücesoy Seramik - Mehmet yücesoy

Gürbüz Hırdavat - Cem Bücüge

17 - Yolcu Taşımacılığı

Özdamar Taşımacılık - Mustafa Özdamar

Çukurova Mersin Koç - Sinan Koç

18- Gümrük Müşavirliği Hizmetleri 

Sökün Gümrük- İsmet Sökün

Anıl Gümrük - Cebrail Orman

19- Yurtiçi Yük veEşya Taşımacılığı

Ufuk Maya Lojistik - Ufuk Maya

Yüksel Şehiriçi Lojistik-  Kemal Yüksel

20- Uluslararası Yük ve Eşya Taşımacılığı

İsa Cani

Necmettin Cabadak

Süleyman düzkaya

21- Denizyolu Taşımacılığı

Arma Depolama - Alkan Sevim

Altun Damla - Mehmet Damla

22- Finans ve Kuyumculuk

Mazlum Kurumculuk - Zeynel Aydemir

Fer Döviz Ticaret - Mutlu Koyuncuoğlu

23- Madencilik ve Mineral Ürünleri 

Den- Ka Yapı Onarım - Çetin Kanar 

Granmer Granit Mermer - İsmail Yerlikaya

24- Lokanta, Kafeterya ve Pastaneler

Dondurmacı Halil - Hacı Halil Kürek

Asilzade Yemekçilik - Mehmet Atilla 

Atak AKaryakıt Patiseri - Zeyni Ceylan

25- Seheyat Acenteleri Konaklama, Eğlence,Sanat Spor İşletmeleri

Lagos Turizm - Hamit İzol

Azul Turizm -Hakan Bayındı

26- Sağlık Hizmetleri Medikal ve Kozmetik

Mersin İlaç Ecza - Yasemin Taş

Yaşam Özel Sağlık - Barış Güler

Ersoy Kuşçu

27 - Makine ve Sanayi

Aşut Fİberglas - Şerafettin AŞut

Darıcıoğlu İnşaat - Yalçın Darıcı

28- Eğitim Hizmetleri

İlk Hamle Özel Eğitim - Tamer Güner

Balcı Özel Eğitim - Yalçın Balcı

29- Kırtasiye Matbaa, Reklam Ajansları ve Basın Yayın

Gitmişler Ambalaj - Yakup Gitmiş

Ahmet Ongun - Ahmet Ongun

30 - Sigortacılık Hizmetleri

Dinler Sigorta - Hüseyin Dinler

31 - İşletme Destek Faaliyetleri

Vizyon Mersin - Ahmet Akın

Melih Aydoğdu

Yakup Yılmaz

32- Metal Sanayi 

Kızıltan İnşaat - Ayhan Kızıltan

Santek Sanayi - Sehat Dövenci

33- Gıda ve İçecek Sanayi

Nefis Un Fabrikası - Abit Dalkılıç 

Sizin Un Pastanesi - Mehmet Orgun

34 - Ağaç ve Orman Ürünleri

Yaren Orman Ürünleri - Sabri Tekli

Seyhan İnşaat - Alpay Seyhan

35 - Geri Dönüşüm Plastik ve Kimya 

Bus Plastik - Sabahattin Kılıççıoğlu

Öz ALtuntaş Metal - Turgay Aluntaş

36 - Yurtdışı Mühtelif Ticaret 

Baranlar Süt ve Gıda - Ahmet Baran

Dicle Gıda ve Tarım - Serdar Yıldızgörer

Zuhal İçenler

37 - Enerji Üretimi ve Ticareti

Aldo Enerji - Veli Doğan

Ejener Enerji - Ali Fuat Budur

38 - Tekstil, Konfeksiyon ve Ayakkabı Sanayi

Ekrem Sağlam

İl-Gİy Tekstil - Habib Kurt

39 - Emlak ve Destek Faaliyetleri

Murat Has

Sinan İnşaat - Nuh Yükselgüngör

40 - Genel İnşaat Faaliyetleri

Engin İnşaat Turizm - İbrahim Argun

Hasan Engin

Nedim Gürler

41 - Lojistik Hizmetleri

Murat İlca 

Bravo Lojistilk - Servet Ece

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257