banner154

Hasan Yıldırım TURAB katılım plaketini aldı

Yılbor Boru Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım, TURAB’a katıldı.

Hasan Yıldırım TURAB katılım plaketini aldı

ÖZEL HABER - Barış Köksal

Türk-Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği 16. Kuruluş Yıldönümü Hilton otelde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Gecede TURAB’a katılan Yıldırım’a üyelik plaketi verildi.

Canan Sunay’ın Genel Başkanlığını yürüttüğü TURAB, 16. Kuruluş Yıldönümünü Hilton otelinde kutladı. Geceye Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve TURAB’ın İl Temsilcilerinin yanı sıra siyaset ve iş dünyası temsilcileri katıldı.

TURAB’a katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Yıldırım, “TURAB kurulduğu günden bu yana birçok ülke arasında köprü görevi görmüştür. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Mersin ve ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye her zaman devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232