banner154
banner235

Hasan Arslan Ramazan Bayramı'nı kutladı

Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı

Hasan Arslan Ramazan Bayramı'nı kutladı
banner255
Arslan mesajında şunlara yer verdi;

Toplum olarak yeni bir Ramazan Bayramını daha, hep birlikte kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri bulunan bayramlarımız, üzüntülerin, kaygıların ve sıkıntıların unutulduğu, sevinçlerin arttığı, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, umutların yeşerdiği özel günlerdir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve birbirimizi sevgiyle kucaklamalıyız.

İnsanları birbirine yakınlaştıran, aynı duygu ve düşüncelerle buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan bu özel günlerde, başta yakınlarımız olmak üzere, kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız.
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257